Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Wygląd strony głównej

Wygląd strony głównej

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 6 lip 2009, o 21:59

Posty: 18
Gadu-Gadu: 0

Jeśli nie wiesz gdzie znaleźć konkretny blok albo pliki .phtml, które zawierają daną treść to spróbuj Admin->Konfiguracja(tutaj wybierz widok sklepu z rozwijanej listy)->Developer->Debuguj->Podpowiedzi szablonów - zmień na "Tak".
Podczas pracy nad warstwą graficzną najlepiej wyłączyć cache dla Layout.
Operator24.pl - sklepy internetowe | projekt Creator24.pl

Wygląd strony głównej

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 02:13
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 17 sie 2009, o 13:01

Posty: 73
Gadu-Gadu: 0

Witam ponownie.

Mam pytanie, czy są jakieś moduły które pozwalają tworzyć na stronie głównej np. strony z popularnymi produktami czy polecanymi?

Post 17 sie 2009, o 14:12

Posty: 18
Gadu-Gadu: 0

Bestsellery : http://www.magentocommerce.com/extensio ... ers-module" onclick="window.open(this.href);return false;
Nowości są standardowo, możesz je wyświetlić dodając kawałek kodu np. w CMS/Zarządzanie stronami/ Strona główna/ Indywidualny wygląd
<reference name="content">
<block type="catalog/product_new" name="home.catalog.product.new" alias="product_new" template="catalog/product/new.phtml" after="cms_page"><action method="addPriceBlockType"><type>bundle</type><block>bundle/catalog_product_price</block><template>bundle/catalog/product/price.phtml</template></action></block>
</reference>
Operator24.pl - sklepy internetowe | projekt Creator24.pl

Post 18 sie 2009, o 02:08

Posty: 73
Gadu-Gadu: 0

Jak to działa ponieważ wstawiłem ten kod tam gdzie pisałeś czyli CMS/Zarządzanie stronami/ Strona główna/ Indywidualny wygląd ale na stronie głównej nic się nie zmieniło?

Post 18 sie 2009, o 10:10

Posty: 18
Gadu-Gadu: 0

sprawdź czy masz plik catalog/product/new.phtml
Operator24.pl - sklepy internetowe | projekt Creator24.pl

Post 18 sie 2009, o 15:12

Posty: 73
Gadu-Gadu: 0

Jeśli chodzi o tą lokalizację app/design/frontend/default/default/template/catalog/product to mam.

Poprzednia strona

Powrót do Konfiguracja



cron