Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Najnowsze, aktualne spolszczenie Magento

[Dyskusja] Najnowsze, aktualne spolszczenie Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Zrobiłem _SendFriend.csv tak dla sportu.
Niemniej nie ma tragedii jak ktoś aktualizuje Magento i zostaje przy dotychczasowym szablonie (jeśli nie jest to base oczywiście :) ) - bo tłumaczenia są przypisane do wersji szablonu głównie, choć są wyjątki.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[Dyskusja] Najnowsze, aktualne spolszczenie Magento

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 16:04
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

Jak zmienić język sklepu i panelu admina na polski? Skad pobrać dokłądne spolszczenie do nowej wersji? z góry dzieki


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Odpowiedź na pierwsze jest tutaj
http://maqowisko.waw.pl/content/242-ust ... lepie.html

W pobieralni jest wersja języka Polskiego dla Magento 1.4
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam. Korzystam z Magento v.1.6.0.0. Zainstalowałem paczkę polonizacyjną ze strony maqowisko i wszystko wygląda na spolszczone, a mimo to w trakcie rejestracji klient widzi First Name i Last Name:

Obrazek

Jak rozwiązać ten problem?


Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Mam ten sam problem i nic nie pomaga, zglosilem to do Magento moze poprawia


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Lukaszpl napisał(a):
Witam. Korzystam z Magento v.1.6.0.0. Zainstalowałem paczkę polonizacyjną ze strony maqowisko i wszystko wygląda na spolszczone, a mimo to w trakcie rejestracji klient widzi First Name i Last Name:

Obrazek

Jak rozwiązać ten problem?

Ktoś rozwiązał ten problem?


Posty: 148
Lokalizacja: Białystok
Gadu-Gadu: 499683

Błąd z tłumaczeniem w 1.6

w pliku app/frontend/base/default/template/customer/widget/name.phtml w linii 67 zamienić

kod:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('firstname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->getStoreLabel('firstname') ?></label>


zamienić na:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('firstname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->__($this->getStoreLabel('firstname')) ?></label>



w linii 81 zamienić

kod:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('lastname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->getStoreLabel('lastname') ?></label>


zamienić na:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('lastname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->__($this->getStoreLabel('lastname')); ?></label>


mi to rozwiązało problem
SEPTSITE - http://septsite.pl/- Magento developer


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

miko05 napisał(a):
Błąd z tłumaczeniem w 1.6

w pliku app/frontend/base/default/template/customer/widget/name.phtml w linii 67 zamienić

kod:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('firstname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->getStoreLabel('firstname') ?></label>


zamienić na:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('firstname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->__($this->getStoreLabel('firstname')) ?></label>



w linii 81 zamienić

kod:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('lastname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->getStoreLabel('lastname') ?></label>


zamienić na:
<label for="<?php echo $this->getFieldId('lastname')?>" class="required"><em>*</em><?php echo $this->__($this->getStoreLabel('lastname')); ?></label>


mi to rozwiązało problem

Dzięki wielkie


Posty: 11
Gadu-Gadu: 11989785

Chciałbym poprawić spolszczenie w kilku miejscach, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Po otwarciu któregoś z plików spolszczenia(w Exel'u) polskie znaki są zapisane pod jakimiś dziwnymi krzaczkami. I tu mam dwa pytania:
1. W czym to trzeba otworzyć, żeby można to było normalnie edytować?
2.Czy można to zrobić na swoim komputerze, a później nadpisać na serwerze, czy robi się to
bezpośrednio?


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Musisz otworzyć w edtorze który obsługuje format utf-8, i nie excelu tylko jakim edtorze tekstowym
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron