Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Moduł Płatności.pl

Moduł Płatności.pl

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 1 kwi 2011, o 10:40

Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

Myślisz, że jak podasz numer błędu to ktoś tutaj zgadnie co się pod nim kryje ?
Wklej tutaj zawartość pliku z var/report/ o takim numerze.

Moduł Płatności.pl

PostTeraz jest 20 kwi 2024, o 06:17
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 1 kwi 2011, o 13:40

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

plik raporty:

a:5:{i:0;s:33:"String could not be parsed as XML";i:1;s:2047:"#0 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php(66): SimpleXMLElement->__construct('<html><head><ti...')
#1 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php(106): Sto_Platnoscipl_Model_Platnoscipl->_xml('<html><head><ti...')
#2 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Source/PaymentTypes.php(30): Sto_Platnoscipl_Model_Platnoscipl->getEnabledPaymentTypes()
#3 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Form.php(385): Sto_Platnoscipl_Model_Source_PaymentTypes->toOptionArray(true)
#4 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Form.php(204): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Form->initFields(Object(Varien_Data_Form_Element_Fieldset), Object(Mage_Core_Model_Config_Element), Object(Mage_Core_Model_Config_Element))
#5 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Edit.php(92): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Form->initForm()
#6 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Adminhtml/controllers/System/ConfigController.php(77): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Edit->initForm()
#7 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(418): Mage_Adminhtml_System_ConfigController->editAction()
#8 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Router/Standard.php(253): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('edit')
#9 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Front.php(176): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#10 /home/naszaera/public_html/magento/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(304): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#11 /home/naszaera/public_html/magento/app/Mage.php(596): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#12 /home/naszaera/public_html/magento/index.php(80): Mage::run('', 'store')
#13 {main}";s:3:"url";s:89:"/index.php/admin/system_config/edit/section/payment/key/da231531d667fec360ce6eec15056c19/";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";s:4:"skin";s:5:"admin";}

Post 2 kwi 2011, o 00:46

Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

Świetnie, a teraz przejrzyj ten temat dokładnie i znajdziesz odpowiedz.
Dla podpowiedzi napiszę, żebyś dokładnie przeczytał stronę siódmą

Post 15 maja 2011, o 11:46

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

mam problem z modulem platnosci.pl (STO). Posiadam wersje magento 1.3.2.4 i przy zamowieniu gdy klient dokonuje platnosci przez platnosci.pl, czesto bywa ze nie dochodza maile z potwierdzeniem zlozonego zamowienia, albo czasami przychodza dwa na raz. Mam ustawione aby kopie tych maili przychodzily na moja skrzynke i dzieki temu mam podglad. Mozliwe, ze do klientow wszystko dochodzi, a problem pojawia sie gdy ma byc wyslana kopia do mnie? Mieliscie moze podobny problem?

Post 19 maja 2011, o 13:42

Posty: 3
Gadu-Gadu: 5290770

Działa na magento 1.5?

Post 26 cze 2011, o 11:19

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

"Użytkownik skorzystał z jednej z zablokowanych metod płatności."
OCK ??
Kazda transakcja potwierdzona (zaplacona) zwraca mi taki status...

EDIT:
uzupelnie - w konfigu włączone sa wszystkie rodzaje platnosci jakie daje platnosci.pl (po za testowa...)
narazie zahaszowalem linijki 74 i 75 w ../controllers/PlatnosciplController.php, ale to raczej rozwiazanie tymczasowe...

2 pytanie - status platnosci po potwierdzeniu platnosci przez platnosci.pl - da sie ustawic inny niz ten ktory jest ustawiany w konfigu (Nowy status zamówienia) ??

pozdr
cr3pt

Post 26 cze 2011, o 11:37

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

z tego co wiem to normalne, nie ma się czym przejmować
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 27 cze 2011, o 12:07

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

Odpowiedz na moje 2 pytanie:

W przypadku custom statusow -> jesli grzebaliscie w core, to dopiszcie odpowiedni status w /core/Mage/Sales/Model/Order.php na zasadzie:
cons STATE_WASZ_CUSTOM_STATUS = 'wasz_custom_status';


Oczywiscie jesli dopisywaliscie te statusy w /core/Mage/Sales/etc/config.xml, bo jak nie to zwroci wam crash'a.

Linijka 81 w pliku /controllers/PlatnosciplController.php odpowiada za ustawienie odpowiedniego statusu zamowienia w przypadku powodzenia platnosci.
$order->setState(Mage_Sales_Model_Order::STATE_WASZ_CUSTOM_STATUS, TRUE);

Post 3 lis 2011, o 00:03

Posty: 8
Gadu-Gadu: 2148886

Witam,

Chodzi Wam ten moduł z płatnością testową? Mi po wygenerowaniu płatności testowej nie zmienia statusów zamówienia i już nie wiem problem leży gdzieś po stronie konfiguracji czy z płatnościami testowymi moduł ten zwyczajnie nie współpracuje (chociaż niby dlaczego...)?

Magento w wersji 1.6.1

Post 9 lis 2011, o 22:38

Posty: 8
Gadu-Gadu: 2148886

cr3pt działają Ci poprawnie zmiany statusów w przypadku potwierdzenia płatności z platnosci.pl ?

Próbowałem wprowadzić zmiany o których pisałeś wyżej ale nic mi to nie dało...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron