Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Moduł Płatności.pl

Moduł Płatności.pl

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 20 sty 2010, o 20:07

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

płatności STO powinno działać bezproblemowo
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Moduł Płatności.pl

PostTeraz jest 26 kwi 2024, o 11:43
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 25 sty 2010, o 22:53

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

powiedzcie mi czy po wprowadzeniu modulu platnosci STO dokonujac platnosc testowa automatycznie zamowienie ustawia sie na "anulowano"?? Jestem przed otwarciem sklepu i nie chcialbym nieoczekiwanych problemow zwiazanych z platnosciami:/

Post 26 sty 2010, o 12:55

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

tak ;)
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 26 sty 2010, o 13:14

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

lefi napisał(a):
tak ;)


uffffffffff...kamien spadl mi z serca:)
dzieki wielkie

Post 26 sty 2010, o 23:36

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

swoja droga zauwazyliscie, ze majac modul platnosci nie mozna zamowic produktu przechodzac do "zamowienia z wieloma adresami"??:/ Po wyborze adresu dostawy i wyboru formy wysylki i w 3 punkcie nie ma mozliwosci wybrania formy platnosci... Tylko ja tak mam czy Wy tez??:)

Post 6 lut 2010, o 21:47

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

sory, ze post pod postem, ale jednak okazuje sie, ze w normalnym zamowieniu mam to samo....pomocy:/
Zadne maile potransakcyjne nie dochodza do klienta i w PA wiecznie mam ustawiony status na "anulowano"...

Post 7 lut 2010, o 23:42

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam,
mam problem z instalacją modułu platnosci.pl do magento 1.3.2.4. Tzn. moduł niby instaluje się poprawnie, ale nie pokazuje się w adminie. Próbowałem z 'Moduł platnosci.pl dla Lento' ver 1.1 i 'Platnosci.pl (STO)' ver 0.1.2 i w obu przypadkach to samo, nie ma ich w Sposobach płatności w adminie. Oczywiście odświeżałem cache po instalacji.

Post 19 lut 2010, o 14:12

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

W wersji Magento 1.4 powoduje rozjazd przy wybraniu z panelu opcji SPOSOBY PŁATNOŚCI. Pojawia się niebieskie okienko z komunikatem Process coś tam i numerem procesu.

a:5:{i:0;s:327:"Warning: SimpleXMLElement::__construct() [<a href='function.SimpleXMLElement---construct'>function.SimpleXMLElement---construct</a>]: Entity: line 1: parser error : Opening and ending tag mismatch: HR line 1 and body  in /home/users/1/public_html/sklep/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php on line 66";i:1;s:2203:"#0 [internal function]: mageCoreErrorHandler(2, 'SimpleXMLElemen...', '/home/users/adm...', 66, Array)
#1 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php(66): SimpleXMLElement->__construct('<html><head><ti...')
#2 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php(106): Sto_Platnoscipl_Model_Platnoscipl->_xml('<html><head><ti...')
#3 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Source/PaymentTypes.php(30): Sto_Platnoscipl_Model_Platnoscipl->getEnabledPaymentTypes()
#4 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Form.php(343): Sto_Platnoscipl_Model_Source_PaymentTypes->toOptionArray(true)
#5 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Form.php(192): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Form->initFields(Object(Varien_Data_Form_Element_Fieldset), Object(Mage_Core_Model_Config_Element), Object(Mage_Core_Model_Config_Element))
#6 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Edit.php(91): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Form->initForm()
#7 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Adminhtml/controllers/System/ConfigController.php(78): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Edit->initForm()
#8 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(418): Mage_Adminhtml_System_ConfigController->editAction()
#9 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Router/Standard.php(254): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('edit')
#10 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Front.php(177): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#11 /home/users/1/public_html/sklep/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(304): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#12 /home/users/1/public_html/sklep/app/Mage.php(596): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#13 /home/users/1/public_html/sklep/index.php(78): Mage::run('', 'store')
#14 {main}";s:3:"url";s:89:"/index.php/admin/system_config/edit/section/payment/key/3bd43a41dd6bdc028eff88415d107903/";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";s:4:"skin";s:5:"admin";}
Ostatnio edytowano 19 lut 2010, o 15:52 przez jemoon, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Brak znaczników [code][/code]

Post 19 lut 2010, o 22:04

Posty: 148
Lokalizacja: Białystok
Gadu-Gadu: 499683

zadziała na 1.4 ?? czy wymaga poprawek ??
SEPTSITE - http://septsite.pl/- Magento developer

Post 20 lut 2010, o 20:53

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

A ja mam taki problem, że zawsze do płatności pobiera mi cenę netto a nie brutto - pomocy!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron