Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Moduł Płatności.pl

Moduł Płatności.pl

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 8 kwi 2010, o 18:32

Posty: 28
Gadu-Gadu: 0

Witajcie,

zaistalowany przeze mnie moduł płatności.pl (sto) w zasadzie prawie działa,
ale mam następujący problem:

Po pełnej realizacji zamówienia (checkout) jestem przekierowywany na stronę transakcyjną platnosci.pl (tymczasowo korzystam z płatności testowej) i bez względu na wynik autoryzacji następuje powrót do sklepu. Czyli wszystko w porządku. Kłopot z tym, że koszyk nie zostaje opróżniony, nie pojawia mi się żaden komunikat o wyniku transakcji, zamówienie pojawia się jednak na liście, ze statusem przetwarzam (takim jak ustawiony w konfiguracji modułu), a produkt zostaje odjęty ze stanu magazynowego.

Korzystam z niestandardowego szablonu graficznego, ale wydaje mi się że wszystkie wymagane pliki i katalogi przekopiowałem w odpowiednie miejsca.
(edit)
Przy okazji, garść niezbędnych informacji:
Magento 1.4.0.1, Moduł platnosci.pl (sto) pobrany z Magento Connect, wprowadzone drobne modyfikacje stąd: sto-platnosci-problem-lista-platnosci-panelu-admin-t586.html

Adresy zwrotne sprawdzałem po kilkanaście razy, sam już nie wiem gdzie doszukiwać się problemu.

Macie może jakieś pomysły? Łamię sobie głowę już kilkanaście godzin. Podejrzewam, że przeoczylem coś oczywistego.

Dzięki,
Michał

Moduł Płatności.pl

PostTeraz jest 20 kwi 2024, o 11:01
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 3 wrz 2010, o 14:15

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

Jak mogę przetłumaczyć na angielski te dwie frazy ("Kanał płatności:" oraz "--Wybierz kanał--"). Dotyczy to miejsca gdzie użytkownik wybiera formę płatności.
W którym miejscu w kodzie czy bazie danych są zapisane? Zdjęcie pokazuje dokładne miejsce.Obrazek

Post 4 lis 2010, o 00:21

Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Hej, zainstalowałem STO platnosci.pl. Skonfigurowałem wszystko jak we wcześniejszych opisach i mam taki problem, że lista "Włączone Typy Płatności" jest pusta. Jak dokonuje zamówienia i wybieram info o płatności: platnosci.pl to lista typu płatności też jest pusta przez co nie można przejść do następnego kroku. Wie ktoś o co może chodzić?

Post 4 lis 2010, o 00:35

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

po wprowadzeniu danych i zapisaniu konfiguracji powinna Ci się pojawić lista dostępnych płatności, wtedy zaznaczysz je wszystkie i one pojawiają się w sklepie, pewnie wpisałeś błędne dane
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 4 lis 2010, o 12:06

Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Wydaje mi się że dobrze dane wypełniłem.
Obrazek

Post 4 lis 2010, o 12:13

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

Proszę na odpowiedz do mojego posta.

Post 4 lis 2010, o 13:37

Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Ja nie korzystam z tego modułu, ale z obrazka wynika, że masz wyłączony ten moduł (nad tytułem zobacz).

Post 4 lis 2010, o 14:59

Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Wyłączony oznacza tylko że nie można go użyć w sklepie ale typy płatności i tak powinien sobie pobrać. Może coś dodatkowo trzeba na stronie platnosci.pl odblokować?

Post 4 lis 2010, o 15:15

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

MagArt napisał(a):
Jak mogę przetłumaczyć na angielski te dwie frazy ("Kanał płatności:" oraz "--Wybierz kanał--"). Dotyczy to miejsca gdzie użytkownik wybiera formę płatności.
W którym miejscu w kodzie czy bazie danych są zapisane? Zdjęcie pokazuje dokładne miejsce.Obrazek


W moim przypadku sklep jest podłączony do płatności.pl a wybrałem tylko płatność która się nazywa "Debit or Credit Cart". Pytanie moje było gdzie mogę przetłumaczyć frazy polskie które widać na obrazku.

Post 31 mar 2011, o 13:44

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Zainstalowałem moduł płatności Sto wersja 1.2 na magento wersja 1.4.2 http://sklep.naszaera.pl

Przy wejściu w system konfiguracja sposoby płatności pojawia się błąd:
There has been an error processing your request
Exception printing is disabled by default for security reasons.

Error log record number: 1203608307

Instalowałem także moduł lento lecz po prawidłowej konfiguracji (tak mi się wydaję) gdy chcę złożyć zamówienie i zapłacić przez płatności.pl wybraniu banku i kliknięciu na złóż zamówienie zamiast pojawienia się strony banku moduł wraca do strony głównej sklepu

gdzie jest problem ktoś pomoże?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron