Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Moduł Płatności.pl

Moduł Płatności.pl

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 21 lut 2010, o 15:28

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

krisxm, u mnie podobny błąd... wiadomo jak to naprawić?
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Moduł Płatności.pl

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 12:07
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 22 lut 2010, o 13:17

Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

krisxm napisał(a):
W wersji Magento 1.4 powoduje rozjazd przy wybraniu z panelu opcji SPOSOBY PŁATNOŚCI. Pojawia się niebieskie okienko z komunikatem Process coś tam i numerem procesu.

a:5:{i:0;s:327:"Warning: SimpleXMLElement::__construct() [<a href='function.SimpleXMLElement---construct'>function.SimpleXMLElement---construct</a>]: Entity: line 1: parser error : Opening and ending tag mismatch: HR line 1 and body  in /home/users/1/public_html/sklep/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php on line 66";i:1;s:2203:"#0 [internal function]: ...


Miałem podobny błąd także w wersji 1.3. Zauważyłem, że moduł nie tworzy wpisów w core_config_data. A musi połączyć się ze stroną płatności i pobrać dostępne sposoby płatności dla danego konta.
A że nie może się połączyć to do SimpleXMLElement przekazywany jest jakiś badziew i się wywala.

Ja po prostu dodałem ręcznie rekordy do tabeli i poszło aczkolwiek nie rozwiązało to problemu ale nie było czasu aby się dokładnie temu przyglądnąć.
deligo.pl

Post 22 lut 2010, o 13:50

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Przy aktualizacji z wersji 1.3.2.4 nie występuje ten problem i nic się nie sypie. Przy czystej instalacji w wersji 1.4.0.0 oraz 1.4.0.1 występuje ten błąd. Jakieś sensowne rozwiązanie?
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Post 22 lut 2010, o 14:10

Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

Lesiu napisał(a):
Przy aktualizacji z wersji 1.3.2.4 nie występuje ten problem i nic się nie sypie. Przy czystej instalacji w wersji 1.4.0.0 oraz 1.4.0.1 występuje ten błąd. Jakieś sensowne rozwiązanie?


Zakładam, że jeśli piszesz o aktualizacji z wersji 1.3.2.4 to znaczy, że już miałeś zainstalowany moduł i zrobiłeś tylko aktualizację do 1.4.
A błąd pojawia się przy instalacji modułu na wersji 1.4 i u mnie pojawił się także podczas instalacji na wersji 1.3.2.4.

Wcześniej instalowałem na wersji 1.2 czy może nawet wcześniej i nie było problemu. Później przy aktualizacjach też nic się nie działo.
deligo.pl

Post 22 lut 2010, o 14:36

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Nie pamiętam przy której wersji Magento instalowałem moduł płatności, potem były już tylko aktualizacje, więc może faktycznie przy wersji 1.3.2.4 też podczas instalacji wyskakuje błąd. Pytanie jest takie czy można i jak ten moduł zaktualizować/zmodyfikować aby nie wyskakiwały żadne błędy przy instalacji na czystym 1.3.2.4 lub 1.4.0.1.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Post 12 mar 2010, o 13:40

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

witam,
Dzisiaj otrzymalem od platnosci taki oto e-mail:

"System Platnosci.pl odnotował 100 nieodebranych powiadomień o zmianie statusu transakcji 65695516 dokonanej w Punkcie Płatności 19136.

Kolejne powiadamianie o zmianie statusu
tej transakcji nie będzie wysłane.

Przyczyną otrzymnego komunikatu jest wprowadzenie przez Państwa w Panelu Administracyjnym Platnosci.pl błędnego adresu raportów. Taka sytuacja uniemożliwia
systemowi Platnosci.pl przesyłanie do Państwa raportów o zmianie statusu transakcji.

Zarejestrowany adres UrlOnline: http://_adres mojego sklepu/platnoscipl/platnoscipl/reportresp

Prosimy o jego
weryfikację i zmianę na poprawny lub ewentualnie jego całkowite usunięcie.

W tym celu należy po zalogowaniu do systemu Platnosci.pl przejść do 'Moje sklepy', kliknąć w nazwę sklepu i przejść do
zakładki 'Lista Punktów Płatności'. Pu kliknięciu w nazwę tego Punktu, w polu 'Adres raportów' mają Panstwo możliwość modyfikacji/usunięcia błędnego adresu raportów."

Wiecie moze co moze byc tego przyczyna??? mam modul platnosci STO i w PA nie mam nigdzie opcji adresu raportow, ale rzeczywiscie wporwadzilem ten adres na stronie platnosci...dodam, ze wprowadzilem go poprawnie kopiujac adres z tej strony:
http://www.magentocommerce.com/extensio ... i.pl-sto-/

Licze na pomoc, bo boje sie teraz jakiejkolwiek transakcji:/

Post 14 mar 2010, o 23:00

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

moglibyscie chociaz podac swoj adres raportow jaki wpisaliscie na stronie platnosci?? rozni sie on od tego podanego przez autora modulu?? zalezy mi na tym, zeby chociaz platnosci chodzily jak nalezy:/

Post 17 mar 2010, o 14:22

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Witam!

Po zainstalowaniu modulu platnosci przez MagentoConnect na czysta instalacje Magento 1.4 dostaje nastepujacy blad:

..There has been an error processing your request
Warning: SimpleXMLElement::__construct() [simplexmlelement.--construct]: Entity: line 1: parser error : Opening and ending tag mismatch: HR line 1 and body in /home/user/domains/domain/public_html/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php on line 66

Trace:
#0 [internal function]: mageCoreErrorHandler(2, 'SimpleXMLElemen...', '/home/user/dom...', 66, Array)
#1 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php(66): SimpleXMLElement->__construct('<html><head><ti...')
#2 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Platnoscipl.php(106): Sto_Platnoscipl_Model_Platnoscipl->_xml('<html><head><ti...')
#3 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/community/Sto/Platnoscipl/Model/Source/PaymentTypes.php(30): Sto_Platnoscipl_Model_Platnoscipl->getEnabledPaymentTypes()
#4 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Form.php(343): Sto_Platnoscipl_Model_Source_PaymentTypes->toOptionArray(true)
#5 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Form.php(192): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Form->initFields(Object(Varien_Data_Form_Element_Fieldset), Object(Mage_Core_Model_Config_Element), Object(Mage_Core_Model_Config_Element))
#6 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/System/Config/Edit.php(91): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Form->initForm()
#7 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Adminhtml/controllers/System/ConfigController.php(78): Mage_Adminhtml_Block_System_Config_Edit->initForm()
#8 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(418): Mage_Adminhtml_System_ConfigController->editAction()
#9 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Router/Standard.php(254): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('edit')
#10 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Front.php(177): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#11 /home/user/domains/domain/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(304): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#12 /home/user/domains/domain/public_html/app/Mage.php(596): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#13 /home/user/domains/domain/public_html/index.php(78): Mage::run('', 'store')
#14 {main}

Error log record number: 496864194
..Magento is a trademark of Irubin Consulting Inc. DBA Varien. Copyright © 2009 Irubin Consulting Inc.


Czy znacie moze rozwiazanie dla takiego problemu?

Post 18 mar 2010, o 10:45

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 18 mar 2010, o 11:47

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Dziala! :)
Dzieki wielkie za pomoc!

Pozdrawiam
Rafal

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron