Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie kogo polecacie do pozycjonowania?

kogo polecacie do pozycjonowania?

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Pamiętajcie za pozycjonowanie płaci się tylko za efekt.
Sam pozycjonuje swój sklep i kilka stron znajomych jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Re: kogo polecacie do pozycjonowania?

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 17:24
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Znajomy korzysta z panet.pl - płatność tylko za efekt. Jak na razie jest zadowolony, po 4 miesiącach ma 70% fraz na pierwszej stronie no i umowa na czas nieokreślony (może przerwać pozycjonowanie w każdej chwili).


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Sprawdźcie kto pozycjonuję waszą konkurencję albo jaka firma pozycjonuje ciekawe frazy z innej branży; proste ;)


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Ogólne frazy jak wózek dziecięcy itp. pozycjonuje się długo, moze nawet pół roku, wiele zależy od metod pozycjonowania. Trzeba się liczyć z tym ze to czasochlonna zabawa, ale pozniejsze efekty na pewno sie zwracaja. Najgorsze firmy to te ktore ci obiecuja gruszki na wierzbie a tak naprawde licza na szybki zysk. wg mnie dobre są firmy te które informuja o dobrych i złych stronach tej usługi oraz patrza realnie na zlecenie


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Serek napisał(a):
Ja prowadząc sklep internetowy w zasadzie współpracowałem z kilkoma firmami pozycjonującymi. Niektóre faktycznie obiecywały gruszki na wierzbie ale efekty były dość mierne. Aktualnie sklep pozycjonuje mi SEO VENTURE. I jestem zadowolony. Strona pnie się w górę na poszczególne frazy. W jednej cenie mają szereg usług, nie tylko pozycjonowanie ale budowanie marki na forach, audyt.


A korzystacie moze z product listing ads?


Posty: 1
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0

moi kumple polecili mi firmę Empressia z Poznania, sami się tam od 2 lat pozycjonują i są zadowoleni. Ja na razie czekam na efekty, ale współpraca przebiega w porządku


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Zawsze można skorzystać z brandle :)


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Po co zlecać pozycjonowanie komuś? Taniej wychodzi zrobić to samemu, szczególnie że to nie jest jakaś mega trudna sprawa. No chyba, że nie ma się na to czasu...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

nie polecam samemu się za to brać jeśli się tego nie robiło ani nie ma pojęcia jak szczególnie że ma to przynieść korzyści. szukasz specjalistów? ja korzystałam z pozycjonowanie.com są bardzo rzetelni i skuteczni.

najlepiej jakies sprawdzone firmy, we Wrocławiu są specjalisci

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SEO, Pozycjonowanie



cron