Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie 2 lata pozycjonowania wystarczy?

2 lata pozycjonowania wystarczy?

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Post 19 lut 2018, o 12:09

Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Pozycjonuje strone juz prawie 2 lata, dokładnie rocznica stuknie początkiem marca. Czy to wystarczy? Nie zakładałam ze będe inwestowała w seo cały czas, chciałam troche podniesc stronke, udało sie i jestem na pierwszej, czasem drugiej stronie (pozycja sie waha ale agencja mówi ze to normalne) no i nie wiem czy juz przestac czy jeszcze troche pociągnac. Jak radzicie?

2 lata pozycjonowania wystarczy?

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 15:07
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

rujnuje cie budżet na pozycjonowanie? bo jesli nie to ja bym w ogóle nie przestawał, sama widzisz ze to u ciebie skutkuje wiec nie rezygnowałbym ot tak.. jak chcesz to ci wystawie pisemną gwarancje ze jak przestaniesz to strona poleci hen w czeluście internetu ;p


Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Zgadzam się, że w momencie zaprzestania pozycjonowania strona niechybnie straci swoją pozycję, a proces ten będzie postępował wraz z działaniami konkurencji. Pozycja, którą udało się wypracować przez ostatnie dwa lata nie jest dana na stałe, ale trzeba ją utrzymać. Inne firmy z twojej branży będą systematycznie wyprzedzały twoją stronę w rankingu. Pozycjonowanie jest trochę jak gra w warcaby - jeśli zatrzymasz się na dłużej, przeciwnik z całą pewnością przeskoczy cię i strąci pionek ;)
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

pozycja sie waha i to jest niby normalne? nie wydaje mi sie. wahania pozycji wynikają przewaznie z jakiegos błędu, cos cie ta agencja troszke oszukuje


Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Zależy, jak duże są te wahania. Jeśli rzędu jednej, dwóch pozycji, to rzeczywiście jest zjawiskiem naturalnym, na które wpływa mnóstwo czynników: aktywność konkurencji, ciągłe modyfikacje w algorytmach, aktualizacje, i tak dalej. Jeżeli jednak strona spadałaby o kilkanaście czy kilkadziesiąt pozycji, trzeba znaleźć źródło problemu. Upewnić się, że na stronę nie został nałożony filtr albo że nie ma ona bliźniaczej wersji. Problem może też tkwić w słabej jakości linkach. W takiej sytuacji przydałby się porządny audyt strony, który wskaże błędy i pozwoli na ich eliminację. Na wahania pozycji szczególnie narażone są też świeże strony; w takim przypadku należy po prostu uzbroić się w cierpliwość.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Tez sie troche obawialam tego o czym piszecie wiec tylko to potwierdziliście, no to dzięki za konsultacje a ja działam dalej

Nie wiem czy standardowe seo jest jeszcze skuteczne, raczej ważniejsze są aspekty zawartości i jakości na stronie.
https://namierzanie-telefonu.pl/ To serwis który pomoże zrozumieć Tobie funkcjonowanie aplikacji do namierzania.

Post 22 paź 2018, o 21:40

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

W mojej opinii zarówno standardowe seo jak i sama zawartość strony gra duża rolę


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

nie zaszkodzi

Post 10 paź 2019, o 11:19
Pozycjonowanie to proces, który teoretycznie nigdy się nie kończy- nie da się tego zrobić na chwilę. Konkurencja nie śpi i również chce być wysoko w wynikach wyszukiwania.
Masz pytania odnośnie SEO? Skontaktuj się z nami: InnovaSEO.PL
SEO/SEM/Marketing

Następna strona

Powrót do SEO, Pozycjonowanie



cron