Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie 2 lata pozycjonowania wystarczy?

2 lata pozycjonowania wystarczy?

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Pozycjonowanie to nieustanny proces. Jeśli chcemy osiągać wysokie wyniki i być widocznym w wyszukiwarkach nie możemy powiedzieć "dość - od dzisiaj koniec z pozycjonowaniem". Jeśli nie chcemy sami się tym zajmować, warto działanie te zlecić firmie zewnętrznej.

Re: 2 lata pozycjonowania wystarczy?

PostTeraz jest 16 sty 2022, o 21:28
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Pozycjonowanie strony to ciągły proces... trzeba mieć zawsze rękę na pulsie... 2 lata pozycjonowania to raczej dość krótki czas.


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Zgadzam się z poprzednikiem, pozycjonowanie to proces ciągły i cały czas trzeba pracować aby utrzymać stronę na dobrej pozycji. Dla tych co chcieliby spróbować samodzielnie pozycjonować swoją stronę polecam darmowy kurs pozycjonowania. Dla zainteresowanych link do ebooka: https://www.granker.pl/bezplatny-kurs-pozycjonowania


Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gadu-Gadu: 0

Mówiąc najprościej - treść bramkowana to każda treść, która nie jest dostępna od razu w witrynie firmy. Aby go zdobyć, odwiedzający muszą wypełnić formularz.


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Wszystko zależy od branży i sytuacji, ale można śmiało stwierdzić, że im dłużej tym lepiej. Nawet jeśli mają być to małe działania warto je prowadzić regularnie i systematycznie, wtedy przyniesie Ci to najlepsze efekty.

biuro nieruchomości Gliwice

Pozycjonowanie to ciągły proces, a sam algorytm w ciagu roku zmienia się kilka razy, cały czas trzeba dostosowywać swoją stronę do nowych wymogów Google, więc cięzko zianwestować raz a potem nic nie działać.
Dealsbay - dawka świeżych wiadomości i newsów


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Dokładnie. Pozycjonowanie to działanie ciągłe. Trzeba to robić systematycznie albo dać sobie spokój.

Post 11 maja 2021, o 12:02

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Duża część agencji po zaprzestaniu usług usuwa swoją pracę a wtedy pozycje lecą "na łeb na szyję". Nawet jeżeli tego nie zrobią to przy braku ciągłego pozycjonowania pozycje spadną na rzecz konkurencji, która to robi.

________________________________
https://kbborso.pl/blachy-dachowe/blachodachowka-modulowa/

Post 21 maja 2021, o 14:48
akt

Posty: 30
Gadu-Gadu: 0

Zwykle jest to dość spory czas na wypozycjonowanie sklepu internetowego.

Aczkolwiek najważniejsze tutaj są podstawy. Dobrze jest stworzyć wygodną oraz działającą szybko oraz płynnnie stronę www. Tylko w takiej sytuacji pozycjonowanie będzie dawało dobre rezultaty.
https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-int ... ternetowe/


Posty: 2
Lokalizacja: Białystok
Gadu-Gadu: 0

netka napisał(a):
Pozycjonuje strone juz prawie 2 lata, dokładnie rocznica stuknie początkiem marca. Czy to wystarczy? Nie zakładałam ze będe inwestowała w seo cały czas, chciałam troche podniesc stronke, udało sie i jestem na pierwszej, czasem drugiej stronie (pozycja sie waha ale agencja mówi ze to normalne) no i nie wiem czy juz przestac czy jeszcze troche pociągnac. Jak radzicie?


To normalne, że pozycja się waha. Odpowiedź jest prosta, jeżeli zrezygnujesz z agencji po jakimś czasie twoje pozycje spadną, jeżeli potrafisz sama je podnieść nie ma sensu płacić agencji jeżeli nie to lepiej korzystać z ich pomocy dalej. Dodam, że pozycjonowanie stron teraz jest znacznie trudniejsze gdyż Google co rusz zmienia priorytety i utrudnia pracę pozycjonerów.

Poprzednia strona

Powrót do SEO, Pozycjonowaniecron