Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja znak wodny

znak wodny

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 20 mar 2009, o 01:09

Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

ma ktoś sposób na to, aby znak wodny nakładał się na środku zdjęcia (w pionie i poziomie)? Te opcje dostępne standardowo trochę mi osobiście nie pasują...

znak wodny

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 12:13
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 9 cze 2009, o 11:46

Posty: 32
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

Witam
Jak rozwiązałeś tą sprawę, czy każde zdjęcie przerabiałeś oddzielnie? Czy ustawiałeś wielkość znaku wodnego?

Pozdrawiam
Magento 1.3.2.4

Post 9 cze 2009, o 19:47

Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

Korzystam ze standardowych opcji dostepnych w magento - dalej mnie to nie satysfakcjonuje. Znak wodny mam inny do każdego rozmiaru zdjęcia (base, thumbnail itd..)

Post 22 wrz 2010, o 21:32

Posty: 4
Gadu-Gadu: 13314372

Witajcie.
Mam pewien problem z nadaniem znaku wodnego.
Gdy już jesteśmy w menu admina
system>konfiguracja>wygląd>
co musi być uzupełnione czy wszystko??
bo gdy załaduję plik PNG z przezroczystym tłem to znak wodny mi się nie ładuję w sklepie
wiecie może co może być nie tak (Magento wer. 1.3.2.4 )

Post 23 wrz 2010, o 09:01

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

odśwież cache
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 23 wrz 2010, o 14:58

Posty: 4
Gadu-Gadu: 13314372

WIelkie dzięki... :D Działa wszysko po odświeżeniu i wyczyszczeniu cache.
Pozdrawiam ;)

Post 2 lis 2010, o 11:26

Posty: 4
Gadu-Gadu: 13314372

Witajcie wracam do tematu znaku wodnego owszem wszystko działa poprawnie co do starego problemu ale pojawił się nowy ... Magento nie chce zminiaturyzować zdjęć które dodałem produktom w .PNG zaznaczam że problem pojawia się tylko wtedy gdy zdjęcia produktu i znak wodny są w .PNG jednocześnie. problem jest tylko w miniaturach w naturalnej wielkości wyświetlane jest poprawnie...
Problem możecie zobaczyć tutaj: http://yourdesire.pl/anais.html?SID=314353d4e7e78e64922b8c9feb3f5439

Post 2 lis 2010, o 11:28

Posty: 4
Gadu-Gadu: 13314372

Ja juz nie mam siły na ten problem jak ktoś potrafi go zlikwidować to mogę zapłacić... :D

Post 2 lis 2010, o 14:22

Posty: 12
Gadu-Gadu: 4993211

Z nakładaniem obrazkami tworzonymi przez kilka .png w tym 1 przezroczysty już nie raz miałem problem. a to przeglądarki a to biblioteki php. Wygląda tutaj na to, że przezroczystość przeszła na drugi obrazek dodając jej alfa 100% czy jak zwal tak zwal. Wieczorkiem zajrzę w skrypty i może coś Ci poradzę.

Nie używałem jeszcze tych znaków wodnych w magento więc się z chęcią zapoznam.
Tak rozejrzałem się po twoim sklepie i powiem Ci, że te znaki wodne na dużych zdjęciach np. kobiet w prawym dolnym rogu nic nie dają.

PS. sklep już funkcjonuje bo może coś zakupię :D

EDIT:
u mnie png z png działa ok. Świeżą wersja instalacyjna testowa. sprawdzałem rożne pozycje water marka i jest ok, biblioteka do generowania tego też używa nowych naprawionych bibliotek php.

Może masz jakiś problem z obrazkami? rozszerzenie .PNG zamiast .png (pamiętny problem pod IE z obrazkami .JPG) może masz obrazki w cmyku i przy miniaturach się krzaczy ? a próbowałeś wgrać watermarka w formacie np. jpg na obrazek png ?

Post 15 gru 2010, o 13:57

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

ja tez mam problem ze znakiem wodnym
Logo jest przerobione do formatu png, jednak po dodaniu go jako znak wodny dla zdjecia podstawowego ciagle widac "biale" tlo loga na zdjeciu docelowym
drugi problem nie wiem czy to blad wersji magento ale dodane logo nie dostosowuje swojego rozmiaru do miniaturki (przy powiekszonym zdjeciu rozmiar jest ok, ale taki sam jest na miniaturce co wyglada fatalnie)

Następna strona

Powrót do Konfiguracja