Strona główna forum Zlecenia Wykonam zlecenie Wykonam każde zlecenie

Wykonam każde zlecenie

Ogłoszenia firm i osób specjalizujących się we wdrożeniach Magento...

Post 29 maja 2010, o 19:46

Posty: 93
Gadu-Gadu: 4275000

Witam,

Posiadam ogromne doświadczenie związane z Magento i jestem w stanie wykonać każdy moduł

Obecnie posiadam gotowe moduły m.in.:
- moduł porównywarek, wraz z mapowaniem kategorii ceneo - bardzo wydajny - 3000 prod. w 90 sek. wraz z pobieraniem - nie tworzy pliku, lecz jest generowany w momencie żądania
- pełna integracja z systemem eRaty Żagiel - w technologii AJAX
- synchronizacja produktów z programami magazynowymi z rodziny CDN OPT!Ma, CDN XL - bardzo wydajne rozwiązanie - 6000 prod. w 30 sek.
- Przedłużona gwarancja - moduł do obsługi przedłużonej gwarancji, naliczanej procentowo od ceny produktu
- koszt wysyłki na stronie produktu

Szybki czas wykonania zlecenia i atrakcyjne ceny, dowolna forma rozliczenia, zapraszam !

Do odwołania przyjmuję tylko zlecenia modułów.
Nie przyjmuję zleceń wdrożeń, modyfikacji szablonów.

Wykonam każde zlecenie

PostTeraz jest 11 lip 2020, o 10:47
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 31 maja 2010, o 20:01

Posty: 1574
Gadu-Gadu: 0

proponuje żebyś zamieścił jakieś twoje bezpłatne moduły na forum, wszyscy by z tego skorzystali, a i klienci by Cię lepiej poznali
hosting-magento.pl
Hosting-Magento.pl = szybki hosting + bezpłatna pomoc z problemami Magento (także programistyczna)

Post 31 maja 2010, o 21:29

Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

forum nie jest dobrym miejscem (według mnie). Bo jak ktoś szukać modułów to patrzy głównie http://www.magentocommerce.com/magento- connect i na http://magento.waw.pl w dział download.
Brakuję miejsca gdzie były by adresy firm/programistów zajmujących się wdrażaniem magento. Obecnie nie natrafiłem na coś podobnego. Było by dobrze zrobić dział na jakieś stronie, gdzie były by wizytówki firm/programistów wraz ich portfolio - na stronie związanej z magento.

Tak ciekawi mnie ilu jest programistów potrafiących pisać programy dla magento. Interesuje mnie bo być może nie długo będę szukać takich osób.

Post 31 maja 2010, o 22:03

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Polecam kkkonrada, który jak ma czas to podpowie co i jak oraz za nie duże pieniądze zrobi to co tylko nam jest potrzebne w magento.

Dla osób, które same chcą poprawiać magento radzę przed rozpoczęciem prac zrobić kalkulację czy poświęcony czas nie bedzie "droższy" od wartości zlecenia.

kasky - prawdą jest to co napisał kkkonrad daj ludziom kilka rzeczy za free do przetestowania to zlecenia się posypią...
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 31 maja 2010, o 22:08

Posty: 93
Gadu-Gadu: 4275000

Od dłuższego czasu planowałem to zrobić. Moduły właśnie przygotowuję do zamieszczenia, w nast. tygodniu pojawi się LUKAS i artykuły/newsy w dziale moduły.

Tutaj jest mały problem, gdyż nieuczciwe wobec osób, które zapłaciły za wdrożenie modułu byłoby udostępnienie go bezpłatnie. A jak wiadomo większość modułów rodzi się na konkretne zlecenie. Tak więc mogę udostępnić jedynie moduły,które były pisane w ramach całościowego zlecenia wdrożenia sklepu.

Post 1 cze 2010, o 09:43

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Kasky co do działu z wizytówkami, szykuję taki na magento.waw.pl ale, nie będzie to dział typu nadeślij kilka fotek i swoje dane, z założenia ma on promować osoby , które znamy i wiemy ze to co robią robią profesjonalnie.
Niestety znam kilka osób, które potem ratował np. kkkonrad bo "profesjonalne" firmy budowały im sklep na Magento przez rok i efektem tych prac był tylko duży rachunek i brak sklepu.
Jedną z lepszych metod sprawdzenia ludzi jest to co pisze kkkonrad czyli wrzucenie czegoś free na forum, by ludzie mogli zobaczyć jak piszesz moduły itp. Co więcej zmiany wersji i obsługa modułu który jest for free też pokazuje jak programista traktuje klientów.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 1 cze 2010, o 12:49

Posty: 1574
Gadu-Gadu: 0

spoko @kasky nie musisz udostępniać wszystkiego wystarczy 2-3 moduły, ja też nie udostępniam wszystkich na forum przecież
hosting-magento.pl
Hosting-Magento.pl = szybki hosting + bezpłatna pomoc z problemami Magento (także programistyczna)

Post 1 cze 2010, o 16:04

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Kasky, za każdy moduł, ktoś kiedyś zapłacił, wiadomo głupio puścić coś co powstało na zamówienie chwilkę temu, ale jeśli czas minął większy, co więcej było to modernizowane, to nie widzę w tym nic nagannego. No chyba ze klient kupił kod na wyłączność, ale to już inna bajka.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 3 cze 2010, o 13:30

Posty: 26
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu: 22740034

Witam,
Z czystym sumieniem mogę polecić moduły kolegi kasky. A przede wszystkim jego podejście do klienta. Poznałem już wielu "wirtualnych" zleceniobiorców, ale z takimi jak on pracuje się z największą przyjemnością. Nie dosyć, że praca wykonana bardzo dobrze to do tego pomaga bezinteresownie w drobnych problemach :o a to już rzadkość. Pozdrawiam wszystkich. Tomasz.
Wdrożenia magento i poprawki, instalacja modułów www.sklepymagento.eu

Post 28 wrz 2010, o 19:13

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Bardzo polecam kolego Kaskyego - nie robi z gęby cholewy , jest słowny , cenowo b.przystępny ..i robi rzeczy niemożliwe do zrobienia według innych pseudo programistow/specow od magento.

Następna strona

Powrót do Wykonam zleceniecron