Strona główna forum Zlecenia Wykonam zlecenie System sprzedaży online zintegrowany ze sklepem internetowym

System sprzedaży online zintegrowany ze sklepem internetowym

Ogłoszenia firm i osób specjalizujących się we wdrożeniach Magento...


Posty: 9
Gadu-Gadu: 4545082

zapraszam na www.elaboro.pl

Elaboro Online System to kompletny system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej, czyli mówiąc po prostu - działa przez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.
W praktyce każda firma w jednym miejscu uzyskuje wszystko to, co jest jej potrzebne do pracy, od tzn. "zwykłego" programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych serwerów i programów, działające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę

System sprzedaży online zintegrowany ze sklepem internetowym

PostTeraz jest 18 kwi 2024, o 23:31
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 93
Gadu-Gadu: 4275000

Pomysł - super, jednak zalecałbym popracowanie nad wyglądem, zarówno oficjalnej strony systemu (wygląda jak słaby drupalowy szablon, biała czcionka na niebieskim tle - słabo widoczne)jak i samego systemu - mierna użyteczność, personalizacja i dostępność. Wymagania niefunkcjonalne w mojej ocenie - słabiutko.
Ale z funkcjami postaram się zapoznać, mimo wszystko ;)


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Co do cmr to sprawdźcie funkcjonalność vtiger tam to jest dość fajnie zrobione.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 9
Gadu-Gadu: 4545082

wygląd ... jest dostosowany do normalnej pracy i księgowych , czyli ma być prosto, i czytelnie ( my to nazywamy przaśnie .... ale klienci sobie to chwalą, więc nasze ambicje artystyczne sobie podarowaliśmy ) pewnie że zawsze można dodać flash'a i bajery w JavaScripcie ...tylko że na PDA tego sobie już nie otworzysz, a i będzie się wlokło to jak krew z nosa jest takie rozwiązanie konkurencji ładne ale ...woooolne, a to nie o to chodzi, poza tym jak popracujesz trochę to się przekonasz.

ładny to może być sklep ( i ten można bardzo ładnie sobie skroić ) ... a w normalnej pracy programu ma być stabilnie, łatwo i szybko, np. mamy firmę 20 oddziałów i kilkudziesięciu sprzedawców ...i działa to naprawdę ślicznie i żadne rozwiązanie terminalowe (w granicach kosztów dobrego auta) się nie umywa ....


Posty: 93
Gadu-Gadu: 4275000

Przejrzałem funkcjonalność - imponująca.

Pisząc "wygląd" nawet nie pomyślałem o flashu, bajerach w JS czy oprawie graficznej, raczej o czytelniejszym/bardziej przejrzystym CSS. Może to rzeczywiście jest kwestia gustu, aczkolwiek próba zbliżenia się układem i wyglądem do aplikacji okienkowych na pewno wyszła by in plus dla projektu.

Pisząc użyteczność, chodziło mi głównie o:
- sposób filtrowania
- sposób sortowania (swoją drogą przy próbie sortowania tabeli w sprzedaży po użyciu wyszukiwarki - nie działa)
- spójność obydwu powyższych dla różnych obszarów systemu
- konstrukcja menu

Personalizacja połączona z dostępnością, jak dla mnie konieczność w tego typu produktach to m.in.:
- zapamiętywanie preferencji użytkownika
- możliwość dostosowania wielkości czcionki
- możliwość wyboru mocno kontrastowej szaty
- możliwość konfiguracji najczęściej używanych funkcji, konfiguracji menu

Sprawę urządzeń mobilnych można rozwiązać ładując inny arkusz styli. Dzięki temu otrzymujemy np. mechanizm rozwijanej listy menu na PC (jakże popularny, łatwy do zrealizowania, do którego wszyscy są przyzwyczajeni), i zwykłą listę na PDA.

Na rynku aplikacji komercyjnych jest takie pojęcie jak "ogólne wrażenie pozostałe po użytkowaniu produktu".
Opisałem swoje ;)

Nawiązując do Magento:
Wiele sklepów przerzuciło się z osCommerce na Magento właśnie ze względu na szeroko pojęte "usability" i "ease of use" panelu administracyjnego, pomimo tego, że panel Magento działa wolniej.


Posty: 9
Gadu-Gadu: 4545082

jeśli chodzi o wygląd to css jest edytowalne ( wiem że to rozwiązanie nie jest doskonałe , ale mamy kilka skórek ...choć i tak nikt z nich nie korzysta )

menu też jest edytowalne (można dość mocno zmienić wygląd ) więcej:
http://elaboro.pl/ksiazka/konfiguracja/maskamenu

jeśli chodzi o personifikację to system praw jest chyba najbardziej rozbudowany z tych co znam, jest trochę podobny do ustawień linuxa , czyli grupy, maski, ustawienia indywidualne, kreatory praw itp itd ... naprawdę daje duże możliwości, praktycznie można zdefiniować każdy co ważniejszy przycisk ( w sumie jest ponad 1000 praw i przełączników ... paradoksalnie większość z userów uważa że jest ich za dużo) więcej:
http://elaboro.pl/ksiazka/uzytkownicy

Zaś próby rozwiązań ala extjs powodowały duże zwolnienie programu.

ps. tak naprawdę aby ocenić ten system należało by trochę popracować, bo jest dość duży i pokazuje pazur po lekkim poznaniu, zapraszam do testów ( demo na stronie )
ps2. co do sortowania wiadomo że nie ma programu bez bugów ( choć my poprzez zastosowaną przez nas technologię, możemy je poprawiać błyskawicznie co bardzo sobie chwalą klienci) ... a buga już nie ma.

bat

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

działa tylko z prestą? co z magento?


Posty: 9
Gadu-Gadu: 4545082

z magento mam nadzieję wkrótce


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

witam wszystkich
ja w firmie pracuje na systemie sprzedaży i magazynu Bizin. System BizIn jest nowatorskim rozwiązaniem na rynku programów wspomagających działalność przedsiębiorcy. Dzięki dostępowi poprzez sieć Internet - użytkownik ma możliwość wglądu w sytuację finansową i magazynową swojej firmy praktycznie z każdego miejsca na świecie - kontrola jest możliwa również podczas wyjazdu właściciela w podróż służbową, czy np. na wakacje. On-linowość programu daje możliwość wystawienia faktury sprzedażowej – np. bezpośrednio z komputera nabywcy, jeśli ten wyrazi chęć nabycia prezentowanych mu towarów. Natomiast w przypadku kilku miejsc prowadzenia działalności – pracownicy wystawiając dokumenty sprzedażowe mają możliwość zachowania ciągłości numeracji faktur sprzedażowych. W celu dokładnej analizy skuteczności firmy, na którą najczęściej ma się czas po normalnych godzinach pracy, nie ma konieczności przenoszenia danych księgowych np. na dysku pendrive do komputera domowego, czy przynoszenia całego pliku faktur, gdyż logując się (poprzez Internet) na swoje konto w BizIn - dane te mamy dostępne od razu.

wejdż na stronę i sprawdż www.bizin.pl


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Nawet nie jest zintegrowany z magento...
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Wykonam zlecenie