Strona główna forum Zlecenia Wykonam zlecenie [Wykonamy] Przyśpieszenie i optymalizację Magento

[Wykonamy] Przyśpieszenie i optymalizację Magento

Ogłoszenia firm i osób specjalizujących się we wdrożeniach Magento...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Uruchomiliśmy usługę dla użytkowników Magento.

Oferujemy uruchomienie "nakładki" na Magento, dzięki której sklep może uzyskać 80 punktów dla mobile i 95 punktów dla desktop w Google Page Insights.

Nakładka działa na naszych serwera i komunikuje się dwukierunkowo z Państwa sklepem przez API, które wgramy na Państwa serwer.

Dzięki temu, że ruch do sklepu przechodzi przez nasz serwer, docelowy serwer może być całkowicie zamaskowany dzięki czemu zwiększamy dodatkowo bezpieczeństwo Państwa sklepu/serwera.

Państwa serwer zostanie odciążony maksymalnie, ponieważ nasza nakładka będzie pełnić podobną role jak serwer proxy. Obciążenie serwera będzie teraz generować jedynie praca administratora w panelu admina, zadania cron, ale bezpośrednio odwiedziny w sklepie. Dlatego koszty obsługi serwera spadną drastycznie.

Usługa jest dedykowana sklepom, które generują już duży ruch, a właściciel zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest szybkość działania i bezpieczeństwo sklepy. Każdy sklep, który właściciel klepu na Magento, który ma problemy z wydajnością serwera powinien przyjrzeć się naszej ofercie.

Więcej informacji na http://no1shops.com

[Wykonamy] Przyśpieszenie i optymalizację Magento

PostTeraz jest 28 sty 2021, o 12:46
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Wykonam zlecenie