Strona główna forum Wsparcie Tutoriale Od czego zacząć naukę

Od czego zacząć naukę

Czyli zrób to sam, krok po kroku...

Post 28 sie 2011, o 18:29

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam Wszystkich!

Mam zamiar założyć sklep oparty na magento jako rozwinięcie mojej naziemnej działalności. Instalacja na VPS przebiegła poprawnie, póki co wszystko działa, czas na stworzenie skórki (już zakupiona). Nie wiem czy będę resztę robił samodzielnie, czy zlecę to komuś. W naziemnej działalności lubię wiedzieć jak działają różne maszyny używane w produkcji, tak samo chciałbym poznać mechanikę działania magento. Niestety obecnie znam tylko html (nawet bez css). Co poradzilibyście osobie, która chce poznać działanie magento od podstaw? Wiem, że będę potrzebował książek o html, css, php. Nie interesują mnie jednak książki typu czym php różni się od C, lecz książki traktujące temat od podstaw. Ostatni język programowania z którym miałem do czynienia to turbo pascal, więc sporo mam do nadrobienia. Czy możecie polecić jakieś dobre książki na ten temat lub dobre tutoriale dostępne w necie? A może jeszcze jakąś inną metodę nauki?

Od czego zacząć naukę

PostTeraz jest 16 paź 2018, o 12:07
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 lis 2011, o 16:54

Posty: 5
Gadu-Gadu: 569871

Najlepiej takie rzeczy zlecić specom.
Internetowy sklep to nie tylko kup towar, ale też system płatności i zabezpieczenie danych osobowych. A to już wyższa szkoła jazdy, więc jak ktoś o tym nie ma pojęcia to niech poszuka firm które robią e-sklepy.

Post 25 lis 2011, o 22:48

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

http://webmaster.helion.pl/index.php/home

polecam wszystkie kursy dot. HTML, CSS, PHP ( przede wszystkim ) i XHTML.

życzę powodzenia, ale z góry uprzedzam, że będzie ciężko. Zrozumieć to wszystko być może nie, ale potem od razu przeskoczyć na magento ? hmmm czemu nie, tylko jest to metoda na "wrzucenie człowieka, który nie umie pływać na głęboką wodę"


Powrót do Tutoriale