Strona główna forum Wsparcie Tutoriale Od czego zacząć naukę

Od czego zacząć naukę

Czyli zrób to sam, krok po kroku...

Post 28 sie 2011, o 18:29

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam Wszystkich!

Mam zamiar założyć sklep oparty na magento jako rozwinięcie mojej naziemnej działalności. Instalacja na VPS przebiegła poprawnie, póki co wszystko działa, czas na stworzenie skórki (już zakupiona). Nie wiem czy będę resztę robił samodzielnie, czy zlecę to komuś. W naziemnej działalności lubię wiedzieć jak działają różne maszyny używane w produkcji, tak samo chciałbym poznać mechanikę działania magento. Niestety obecnie znam tylko html (nawet bez css). Co poradzilibyście osobie, która chce poznać działanie magento od podstaw? Wiem, że będę potrzebował książek o html, css, php. Nie interesują mnie jednak książki typu czym php różni się od C, lecz książki traktujące temat od podstaw. Ostatni język programowania z którym miałem do czynienia to turbo pascal, więc sporo mam do nadrobienia. Czy możecie polecić jakieś dobre książki na ten temat lub dobre tutoriale dostępne w necie? A może jeszcze jakąś inną metodę nauki?

Od czego zacząć naukę

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 12:50
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 lis 2011, o 16:54

Posty: 5
Gadu-Gadu: 569871

Najlepiej takie rzeczy zlecić specom.
Internetowy sklep to nie tylko kup towar, ale też system płatności i zabezpieczenie danych osobowych. A to już wyższa szkoła jazdy, więc jak ktoś o tym nie ma pojęcia to niech poszuka firm które robią e-sklepy.

Post 25 lis 2011, o 22:48

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

http://webmaster.helion.pl/index.php/home

polecam wszystkie kursy dot. HTML, CSS, PHP ( przede wszystkim ) i XHTML.

życzę powodzenia, ale z góry uprzedzam, że będzie ciężko. Zrozumieć to wszystko być może nie, ale potem od razu przeskoczyć na magento ? hmmm czemu nie, tylko jest to metoda na "wrzucenie człowieka, który nie umie pływać na głęboką wodę"

Post 23 maja 2019, o 16:30

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Mega dużo pracy jest przy zaczynaniu sklepu internetowego. Najlepiej będzie jeśli zlecisz najtrudniejsze rzeczy specjalistom tak jak mój poprzednik to napisał.

Post 17 lip 2019, o 14:16

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Fotek napisał(a):
Najlepiej takie rzeczy zlecić specom.


Zgadza się... stworzenie sklepu internetowego to trudne zadanie. Wymaga ono posiadania doświadczenia. :)

Post 6 lip 2020, o 15:59
Może szkoła policealna? jet wiele ciekawych kierunków do wyboru.

Post 10 sie 2020, o 16:24

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

A w szkole policealnej uczą tworzyć sprzedające sklepy internetowe? <szok>

Post 13 sty 2021, o 08:27

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Magneto ma dosyć skomplikowane moduły. Trzeba naprawdę dobrze siedzieć w np. SQL aby to w miarę dobrze ogarniać. Polecam kursy np. SQL Oracle.
Nasze szkolenia cieszą się znakomitą renomą i są bardzo cenione wśród uczniów. Prowadzimy szkolenia regularnie. Od wielu lat nasze szkolenia dedykowane dopasowane do potrzeb ucznia! Sprawdź szkolenia oracle

Post 2 lut 2021, o 01:31

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Jest pełno szkół - każda powie coś innego - na pewno warto ją rozpocząć od tego forum - jest mnóstwo tematów.
Dynamicznie rozwijająca się firma tondruk.pl pozwoli Ci szybko i skutecznie wydrukować twoje dokumenty czy pisma. Setki zadowolonych klientów oraz 9 lat na rynku! Doskonałym rozwiązaniem jest dzierżawa kserokopiarek


Powrót do Tutoriale



cron