Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Like Button

Like Button

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 28 cze 2011, o 21:30

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Pozwolę sie podpiąć pod wątek gdyż sprawa dotyczy moduły FB.
Mianowicie mój szablon przewiduje 3 kolumny, jedna to Polecane Produkty i dwie pozostałe z blokami statycznymi.
Moduł do FB zainstalował się poprawnie, jednak duplikuj się tzn pojawia się dwóch kolumnach bloków statycznych.
Co może być tego przyczyną ??

Like Button

PostTeraz jest 28 kwi 2024, o 15:07
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 30 gru 2011, o 12:43

Posty: 30
Gadu-Gadu: 0

Witam,

podoba mi się wizja skorzystania z aplikacji magentoconnect. Są tam inne świetne rozwiązania ale mam problem - wywalam się na próbie skonfugurowania aplikacji pod open graph 2.0. Kompletnie sobie nie radzę z tym fejsowym systemem a z tego co widzę - każda z aplikacji typu "lubię to" wymaga stworzenie poprawnej aplikacji. Czy ktoś z Was pokonał już tę drogę przez mękę i mógłby wspomóc doświadczeniem? :)

pozdrawiam!
Lisek

Post 1 kwi 2013, o 14:54

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

Witam,

poniżej link do kolejnego sposobu wstawienia wysuwanego like boxa:

http://blog.klocus.pl/2011/07/wysuwany- ... booka.html

podpowie ktoś w jakich plikach wstawić pierwszy kod i do jakiego dać css, żeby wszystko dobrze się wyświetlało?

Pozdrawiam

Post 1 kwi 2013, o 15:25

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

css np do głównego styles.css lub w starszych wersjach boxes.css
a kod html chyba najlepiej wklecić w konfiguracji w wygląd -> innych html czy coś w tym stylu
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 1 kwi 2013, o 16:06

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

kkkonrad napisał(a):
css np do głównego styles.css lub w starszych wersjach boxes.css
a kod html chyba najlepiej wklecić w konfiguracji w wygląd -> innych html czy coś w tym stylu


mam starszą wersję i wklejałem do boxes.css. Dodawałem też kod do konfiguracja->wygląd->stopka->inny html, bo w "nagłówek html" nie mam opcji inny html. Nic się nie wyświetla...

Post 2 kwi 2013, o 19:44

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

nikt nie pomoże? wydaje się, że do boxes.css musze wstawić css, a kod facebooka np. do 3columns.phtml, ale nic mi sie wtedy nie wyświetla...

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z działaniem