Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Like Button

Like Button

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 28 cze 2011, o 21:30

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Pozwolę sie podpiąć pod wątek gdyż sprawa dotyczy moduły FB.
Mianowicie mój szablon przewiduje 3 kolumny, jedna to Polecane Produkty i dwie pozostałe z blokami statycznymi.
Moduł do FB zainstalował się poprawnie, jednak duplikuj się tzn pojawia się dwóch kolumnach bloków statycznych.
Co może być tego przyczyną ??

Like Button

PostTeraz jest 7 maja 2024, o 00:24
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 30 gru 2011, o 12:43

Posty: 30
Gadu-Gadu: 0

Witam,

podoba mi się wizja skorzystania z aplikacji magentoconnect. Są tam inne świetne rozwiązania ale mam problem - wywalam się na próbie skonfugurowania aplikacji pod open graph 2.0. Kompletnie sobie nie radzę z tym fejsowym systemem a z tego co widzę - każda z aplikacji typu "lubię to" wymaga stworzenie poprawnej aplikacji. Czy ktoś z Was pokonał już tę drogę przez mękę i mógłby wspomóc doświadczeniem? :)

pozdrawiam!
Lisek

Post 1 kwi 2013, o 14:54

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

Witam,

poniżej link do kolejnego sposobu wstawienia wysuwanego like boxa:

http://blog.klocus.pl/2011/07/wysuwany- ... booka.html

podpowie ktoś w jakich plikach wstawić pierwszy kod i do jakiego dać css, żeby wszystko dobrze się wyświetlało?

Pozdrawiam

Post 1 kwi 2013, o 15:25

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

css np do głównego styles.css lub w starszych wersjach boxes.css
a kod html chyba najlepiej wklecić w konfiguracji w wygląd -> innych html czy coś w tym stylu
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 1 kwi 2013, o 16:06

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

kkkonrad napisał(a):
css np do głównego styles.css lub w starszych wersjach boxes.css
a kod html chyba najlepiej wklecić w konfiguracji w wygląd -> innych html czy coś w tym stylu


mam starszą wersję i wklejałem do boxes.css. Dodawałem też kod do konfiguracja->wygląd->stopka->inny html, bo w "nagłówek html" nie mam opcji inny html. Nic się nie wyświetla...

Post 2 kwi 2013, o 19:44

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

nikt nie pomoże? wydaje się, że do boxes.css musze wstawić css, a kod facebooka np. do 3columns.phtml, ale nic mi sie wtedy nie wyświetla...

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z działaniem