Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem 500 Internal Error dla przekierowań URLi

500 Internal Error dla przekierowań URLi

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

kulfon250 - to prawda że magento jest wymagające.
Na sam początek wystarcza dobry hosting (ale od razu radzę wziąć małego VPS-a).
Jeżeli ktoś planuje aktywny rozwój swojego sklepu to może to wszystko zaplanować.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

500 Internal Error dla przekierowań URLi

PostTeraz jest 1 maja 2024, o 12:58
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

Panowie, padło 9 odpowiedzi, a żadna z nich nie nawiązała bezpośrednio do tematu wątku. Stworzył się za to offtop dotyczący wydajności, a nie o to tu chodzi.

Oczywiście jeśli nie ma nikt pomysłu co do namierzenia przyczyny błędu, który opisywałem, to trudno.

Moim zdaniem, sam błąd nie wynika jednak z wydajności (co chyba sugerujecie), a z konfiguracji serwera. Przy innych różnych konfiguracjach na dedyku jak i vpsie takiego błędu nie mam.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

a masz na serwerku w ogóle plik .htaccess ??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

kkkonrad napisał(a):
a masz na serwerku w ogóle plik .htaccess ??

Tak, plik cały czas jest na serwerze.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Dziękujemy Ci Home.pl za świetną jakość świadczonych usług :)
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 17
Gadu-Gadu: 0

Dziękujemy Ci kkkonrad za udzielanie odpowiedzi na pytania, pełen obiektywizm i niereklamowanie swoich usług kosztem oczerniania konkurencji.
Dwie strony pier... o wydajności i ani jednej sensownej odpowiedzi.

Ja nie twierdzę że home.pl to dobry hosting pod magento, ale sam stawiałem tam kilka sklepów i nie było problemów o jakich pisze radca. A jeśli były, to dało się je rozwiązać bez konieczności zmiany hostingu.

radca: O ile temat jest aktualny, spróbuj usunąć htaccessa zupełnie i zobacz jaki będzie błąd - raczej nie powinno być 500. Jeśli rzeczywiście, błąd zniknął (i ew. pojawił się inny) to znaczy że problem leży w samym pliku htaccess - możesz usuwać z niego kolejne reguły i sprawdzać czy działa - w ten sposób zlokalizujesz problematyczną regułę.
Jeśli nie dasz rady, odezwij się na priv - postaram się pomóc.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

ładnie mnie podsumowałeś :)
każdy ma własny w tym interes - widzę że ty też, wszyscy już oglądamy stronę MegiTeam ;)

nie wiem jak ty ale ja utrzymuje się z tego że pomagam ludziom, na początku może pomagałem ludziskom za free w takich wypadkach, ale gdy działa się w branży 2 lata i ma się zaplanowane 3 projekty do przodu nie można dawać się wykorzystywać byle komu, ja nie mam czasu na zlecenia a co dopiero na odpisywanie na forum

mnie nikt nie uczył magento i nie miałem takich możliwości żeby się spytać kogoś po polsku co mi nie działa, a po angielsku się wstydziłem, ja się nauczyłem wy też możecie, niektórzy wolą męczyć innych niż sami pogrzebać trochę

zadałem 2 pytania które wg mnie są najważniejsze, wg wszystko powinno działać, temat zamknięty

a wszyscy wiedzą że home.pl to sheet, przecież tam nawet normalnego apacha nie ma tylko jakiś super ICHNI, stawiałem tam 4 sklepy, z czego połowa wywalała się przy instalacji i musiałem instalować u siebie i później przenosić - normalnie czad :D, aaa nie wspominając o własnym pliku php5.ini bez którego nawet obrazki się nie uploadują :] a limit pamięci wynosi 16M:]

trzeba ludzi uświadamiać a nie wciskać im kit że za 100zł rocznie będzie im szybko i stabilnie działał sklep przez 3 lata

dziękuje, tyle mam do powiedzenia, nie czytajcie tego :D
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z działaniem