Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Post 21 lip 2026, o 12:24

Posty: 65
Gadu-Gadu: 0

Zakładam firmę consultingową i potrzebuję profesjonalnego zdjęcia na LinkedIn i stronę www. Obecne zdjęcie to selfie sprzed 3 lat... Jak wygląda taka sesja biznesowa, długo trwa?

Fotografia biznesowa

PostTeraz jest 25 lip 2026, o 12:05
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 lip 2026, o 13:44

Posty: 69
Gadu-Gadu: 0

Standardowa sesja biznesowa to zwykle 30-60 minut, w zależności ile wariantów chcesz mieć (różne stroje, tła, pozy). Dobry fotograf poprowadzi Cię przez to tak żebyś nie czuł się sztywno przed obiektywem - to ważne bo widać na zdjęciu jak ktoś jest spięty.

Post 23 lip 2026, o 20:07

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Planuję kilka wyjazdów i oprócz drona przydałaby mi się przenośna stacja zasilania. Przeglądając oferty natrafiłem na sklep https://trukszyn.pl/kategoria-produktu/ ... zasilania/, gdzie dostępne są różne modele stacji zasilania. Czy ktoś korzystał z takiego rozwiązania podczas podróży?


Powrót do SEO, Pozycjonowanie