Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Multiple Tablerates

Multiple Tablerates

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 13 maja 2009, o 00:57

Posty: 20
Gadu-Gadu: 0

Dzięki. Znalazłem ale kurka tłumok ze mnie. Dzięki.

Multiple Tablerates

PostTeraz jest 20 kwi 2024, o 08:04
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 13 cze 2009, o 15:45

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Ja mam tak że mogę zaimportować plik csv ale nie wyświetla mi się ta metoda przy zamówieniu.
Żadnych błędów nie mam przy imporcie ale może ktoś udostępnił by swój plik, który działa.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 18 cze 2009, o 10:37

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

W załączniku mój plik z cenami paczki ekonomicznej Poczty Polskiej dla całej Europy.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Post 7 lip 2009, o 00:05

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

mam ten sam problem co "lefi"...
Wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją jak wyżej, ale niestety przy zamówieniu nic się nie pojawia...
Może cos pominąłem...
Zaimportowałem swój plik CSV, wszystko poszło gładko bez błędów

Post 7 lip 2009, o 00:45

Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

U mnie też nie chcialo działać, dopiero jak zrobiłem import, wyłączyłem i włączyłem tą metodę i poszło

Post 30 lip 2009, o 12:10
Rdk

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Udało mi się odpalić Multi Tablerates ale mam pewien problem. Być może ktoś z was już to przerabiał. Chodzi wyświetlanie labelek przy kwotach w Formach dostawy. Kiedy w zamówieniu przechodzimy do wyboru dostawy podane są same kwoty i nie ma opisu co jest co...Nie ukrywam, że troszkę jest to irytujące. Może ktoś z was już spotkał się z podobnym problemem i wie jak go rozwiązać? Bardzo proszę o pomoc.

Post 12 sie 2009, o 17:04

Posty: 77
Gadu-Gadu: 0

A ja mam ogromną prośbę żeby mnie ktoś za rękę pokierował jak mam te Multi Tableres ustawić...
Warunki się ustawia w TRANSLATE_THIS czy to już zupełnie inna forma wysyłki? Bo już oniemiałem...

Post 29 paź 2009, o 10:51

Posty: 7
Gadu-Gadu: 5562985

Witam
Jak zrobić coś następującego. Mam 2 metody wybrania płatności za przesyłkę: przedpłata i pobranie.
Kiedy wybieram przedpłatę chce aby pole w informacji o płatności- "płatne przy odbiorze" się nie pojawiało, a w momencie wybrania płatności przy odbiorze, żeby w informacji o płatnośći pojawiła się tylko informacja, że przysyłka zostanie wysłana za pobraniem.

Teraz mam tak (przedpłata na konto):
Obrazek
Obrazek

Płatność przy odbiorze:
Obrazek
Obrazek

Proszę o pomoc

Post 29 paź 2009, o 13:02

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Robię takie rzeczy na zlecenie czasami, ale chyba na forum tez było wytłumaczenie jak to zaprogramować.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 31 paź 2009, o 15:16

Posty: 8
Gadu-Gadu: 3932253

Też miałem taki koncept płatności zależnych od dostawy przy pewnym wdrożeniu. Omówienie tutaj: [Magento] Płatność zależna od dostawy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron