Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie Pozycjonowanie czy linki sponsorowane?

Pozycjonowanie czy linki sponsorowane?

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Moim zdaniem to i to, choc pozycjonowanie jest podstawą, jest najwazniejsze i tu sie zgadzam z innymi. Ja od roku pozycjonuje sie w CoolBrand. Mam bardzo dobre efekty, wiec bede im dalej zlecal robote. Od tego miesiaca tez prowadza mi funpage, a od sierpnia planuje tez zamowic u nich linki sponsorowane, ale jeszcze nie ustalilem szczegolow. A co do tego nabijania przez konkurencje, ktora klika w te linki to wlasnie tez slyszalem ze idzie to zablokowac, ale planuje zapytac tego goscia co mi pozycjonuje, co on o tym mysli. Czy warto czy nie. Ps. dobry wątek :)

Re: Pozycjonowanie czy linki sponsorowane?

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 13:12
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Moim zdaniem warto spróbować obydwóch sposobów i zobaczyć, który przyniesie lepsze efekty. Warto zacząć od pozycjonowania, a potem dołożyć linki.

Moim zdaniem bardziej opłaca się pozycjonowanie, ostatnio czytałam fajny artykuł o pozycjonowaniu: https://boringowl.io/blog/pozycjonowanie-stron-kt%C3%B3re-strategie-sa-teraz-skuteczne. Myślę że możesz też łączyć te 2 rzeczy ze sobą

Poprzednia strona

Powrót do SEO, Pozycjonowanie