Strona główna forum Wsparcie Instalacja Magento 2.2.2 problemy po instalacji

Magento 2.2.2 problemy po instalacji

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...


Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

Problem z php na zapleczu wynikał z ogólnych ustawień na serwerze, mam kilka domen, mam ustawione multi-php. Generalnie miałem ustawione php.5.6 ale dla domeny na której przeprowadzam instalację, miałem ustawione php 7.1, okazało się, że powinienem ustawić ogólnie php 7.1 i na tych pozostałych ustawić niższe php, a na tej jednej (dla przypomnienia gadzetyfirmowe.sklep.pl) wyższą, czyli 7.1. teraz jak wchodze poprzez putty to mogę wykonywać różne operacje.
Niestety na czystej już kolejnej instalacji nie ładuje mi szablonów magento luma i PA, jest czysty, bez żadnych css itp. I za cholerę nie wiem jak je zainstalować, w sieci znalazłem podpowiedzi, ale na razie nic z tego...

Re: Magento 2.2.2 problemy po instalacji

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 14:16
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

teraz na czystej instalacji nie ma żadnego szablonu, ani magento luma ani PA,


Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

Zainstalowałem magento 2.1.5 - wyświetla się szablon Luma oraz PA, jak zainstalowałem 2.2.2 - żadnych css itp., jakbym pisał w html, żadne deployani tym podobne nie pomagają. Zarówno przy ustawieniu pl jak i en, co za ...:(
jeszcze zobaczę czy to samo się dzieje w wersjach 2.2 i 2.2.1...


Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

Zainstalowałem magento 2.2.1 i jest ok, dlaczego problem jest z 2.2.2 ?


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

kto to wie, ogólnie całe magento2 wydaje by się być pisane na kolanie, to młody projekt, standard że trochę rzeczy nie działa poprawnie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

Ale różnica pomiędzy 1.9 i 2.2 jest jednak bardzo duża, śmiem twierdzić że na korzyść 2.*
Ale zobaczymy w praktyce, za dwa-trzy dni powinna już działać moja nowa strona, dla przypomnienia: gadzetyfirmowe.sklep.pl

PS
kkkonrad, jak rozwiązać takie coś - przy znakowaniu gadżetów metodą nadruku - czy to sitodruk czy tampodruk, jest koszt znakowania (nie ma z tym problemu) i koszt przygotowalni (i z tym jest problem). Koszt przygotowalni jest stały niezależnie od ilości gadżetów, np. 35 zł netto i czy to będzie 50,100 czy 1000 sztuk, się nie zmienia. jak go uwzględnić np. w opcjach ?
jest też ryczałt - jest to koszt znakowania do określonej ilości, np. 150 zł netto - i czy klient zamówi 1 sztukę czy np. 50 - jest taki sam.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

jeśli szukałeś sposobu i ni jak się nie da tego zrobić to pewnie pozostaje Ci napisać własny moduł typu produktu
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 3
Gadu-Gadu: 6347458

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi automatycznej migracji danych, nie będziesz mieć tego problemu!
http://cartmigration.com


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam, mam problem z automatyczną migracją. Niestety nie dokonuje się ona, musze wzszystko robić "ręcznie". Co może być problemem?

Poprzednia strona

Powrót do Instalacja



cron