Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Jak zrobić aktualizację do najnowszej wersji

Jak zrobić aktualizację do najnowszej wersji

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 7821217

Witam,
posiadam sklep magneto zrobiony na wersji 1.9.2.4 i chciałbym z aktualizować do najnowszej wersji.
nigdy nie aktualizowałem sklepu. proszę o pomoc i informację w jaki sposób mogę z aktualizować sklep krok po kroku. z góry dziękuję

Jak zrobić aktualizację do najnowszej wersji

PostTeraz jest 25 kwi 2024, o 15:02
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 3
Gadu-Gadu: 6347458

Cześć, tam
Jest wiele opcji dotyczących twojego pytania. Wszystko zależy jednak od twojej wiedzy technologicznej, budżetu i potrzeb. Ogólnie mówiąc, mogę wyróżnić 3 rozwiązania, które możesz wybrać:
Skonfiguruj swój e-sklep ręcznie - na wypadek, gdybyś był doświadczonym technikiem lub miał dedykowany zespół programistów
Wynajmij programistę - skuteczne wyniki za rozsądną cenę
Użyj automatycznego narzędzia do migracji - bezpiecznej, łatwej i szybkiej opcji, bez angażowania specjalistycznej wiedzy technicznej. Wysoka jakość przy stosunkowo niskich kosztach.
Powiedziałbym, że najnowsza opcja jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i zasoby oraz czerpać korzyści z "braku ingerencji użytkownika".
Przy tej okazji mogę polecić korzystanie z usługi Litextension. Może pomóc w uruchomieniu witryny e-mail w krótkim czasie. Ponadto oferuje wsparcie 24/5 i doradztwo, dzięki czemu możesz w znacznym stopniu skorzystać z niego.
Mam nadzieję, że to pomoże.


Powrót do Dyskusje