Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania [Szukam] Programisty PHP do wskrzeszenia serwisu www

[Szukam] Programisty PHP do wskrzeszenia serwisu www

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam !

Zlecenie jest dość nie typowe. Szukam z pewnością programisty, który potrafi programować serwisy w języku PHP, Java itp.

Jak sama nazwa tematu wskazuję szukam osoby, która dokończy pracę programistyczne i techniczne nad moim serwisem. Sprawa jest nie typowa ponieważ serwis był tworzony w 2013 roku i został skończony w 88 %. W dniu wczorajszym postanowiłem wrócić do niego, otrzymałem od byłego programisty wszystkie pliki odnośnie serwisu jednak serwis nie działa, nie wyświetla się prawidłowo, za pewne trzeba go uaktualnić, odpowiednio skonfigurować programistycznie i na pewno przystosować go pod urządzenia mobilne. Serwis w tamtym okresie był już na ukończeniu ale niestety pracę musiały zostać przerwane. A więc zależy mi nna wskrzeszeniu projektu + jego dokończeniu. Oczywiście wszystkie szczegóły przedstawię po skontaktowaniu się ze mną.

Cena do ustalenia.

Proszę o kontakt wyłącznie osoby, które dysponują czasem i posiadają wyżej wymienione umiejętności.

Proszę pisać na E-mail: biznesonline2017@gmail.com

Pozdrawiam

[Szukam] Programisty PHP do wskrzeszenia serwisu www

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 10:10
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Hello,

I have sent you an email.


Powrót do Zlecenia do wykonania



cron