Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie SEO'wcu zapraszam do współpracy

SEO'wcu zapraszam do współpracy

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Post 8 lut 2017, o 19:57

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Cześć,

Ostatnio myślałem, aby utworzyć jakiś serwis internetowy, bez względu na kategorie, może być film, gry, memy, coś, co może się wybić w sieci w perspektywie czasu.
Szukam wspólnika/człowieka, z którym mógłbym coś zbudować. Jestem facetem, który ma bardzo duże doświadczenie w zarabianiu przez internet. Moje główne formy zarabiania to PPA/CPA oraz Programy Partnerskie. Znam się na koordynowaniu i prowadzeniu projektów www opartych na Wordpressie. Mam sporę doświadczenie w prowadzeniu serwisów, chęć i zapał do zdobycia naprawdę dobrych pieniędzy. Moim dużym atutem jest współpraca w grupie dzięki której udało mi się zarobić w 3 miesiące ponad 5 000 $(Wszystko jestem w stanie udokumentować). Mam świetny kontakt do faceta, który sprowadza świetne zamienniki oryginalnych perfum, a więc mam trochę pomysłów ale przede wszystkim zapału. Jedyny mój problem to skuteczne pozycjonowanie i wybijanie serwisów zarówno polskich jak i zagranicznych pod odpowiednie frazy, najzwyczajniej na wszystko nie starcza mi czasu.

Moja propozycja jest uczciwa, osoba zainteresowana otrzymuje te same prawa, możliwości w serwisie, który będziemy budować. Wspólnie opłacamy serwer oraz różne dodatki, np graficzne i pozostałe, które wiązałyby się z finansami. Przede wszystkim oczekuję atutu w postaci pozycjonowania jak i współpracy w grupie. Pewnie każdy wie, że dobrze prosperujący serwis internetowy potrafi ładnie zarobić dla właścicieli. Nie którzy zarabiają kilka stówek, a jeszcze inni kilka, jak nie kilkanaście tysięcy złotych z reklam jak i innych sposobów. Jesteśmy w stanie to zrobić dzięki ciężkiej pracy, stąd też moja propozycja dla osób zainteresowanych.

Zainteresowany ? Po więcej informacji proszę pisać na adres Email: biznesonline2017@gmail.com

Pozdrawiam

SEO'wcu zapraszam do współpracy

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 19:39
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do SEO, Pozycjonowanie



cron