Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania [Wspólnik] Szukam mistrza do pozycjonowania w Google.com

[Wspólnik] Szukam mistrza do pozycjonowania w Google.com

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam !

Jak będzie można zauważyć stworzyłem kolejny temat z poszukiwaniem wspólnika do zarabiania na rynku CPA. Dlaczego kolejny ? Ponieważ otrzymałem oferty od osób, które nie za bardzo zrozumiały na czym mi zależy. A więc tłumaczę.

Poszukuje wspólnika/partnera z którym wspólnie będę działał i zarabiał na rynku CPA. Więcej informacji na temat tego zarobku udzielę zainteresowanym osobom po kontakcie z moją osobą. Długotrwała, poprzednia współpraca z byłym wspólnikiem była owocna ale niestety wyjazd zagraniczny sprawił, że musieliśmy zerwać współpracę co jest powodem poszukiwania ewentualnego jego zastępcy.

Jedynym warunkiem podjęcia współpracy jest fakt, że owy wspólnik MUSI koniecznie potrafić i znać się na pozycjonowaniu zagranicznych serwisów w wyszukiwarce Google.com. Tematyka jest różna, jednak podstawą jest aby serwisy były bardzo wysoko w Google.com na popularne frazy. Przypomnę i nadmienię, że podstawą dla mnie jest podjęcie współpracy z osobą zdeterminowaną, uczciwą, chętną do współpracy i mającą skuteczne umiejętności SEO. Więcej szczegółów przedstawię po skontaktowaniu się z moją osobą.

Proszę pisać tylko na adres E-mail: seolptm@gmail.com

Pozdrawiam

[Wspólnik] Szukam mistrza do pozycjonowania w Google.com

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 16:00
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Zlecenia do wykonania



cron