Strona główna forum Inne Społeczność Przedstaw się...

Przedstaw się...

Przywitaj się i poznaj innych użytkowników forum...

Post 9 maja 2012, o 14:16

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Każą się witać, a więc się witam :) na imię mam Kasia, lat 28, za jakiś czas chciałabym rozpocząć swoją przygodę z Magento, na razie sporo czytam i pogłębiam swoją wiedzę teoretyczną - lubię wiedzieć dokładnie, za co się zabieram, żeby nie było potem jakichś niespodzianek :P pozdrawiam forumowiczów i administrację forum :)
"Nie jestem mądrym człowiekiem, ale wiem co to miłość." || symbole senne

Przedstaw się...

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 01:20
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 10 sty 2013, o 04:35

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam,
Mam na imię Adam,
Zastanawiam się nad otwarciem w niedalekiej przyszłości sklepu internetowego,
a słyszałem dobre opinie o Magento, także zdecydowałem się zapisać i bliżej poznać temat :)

Post 6 lis 2013, o 12:03

Posty: 9
Lokalizacja: Wrocław
Gadu-Gadu: 0

Cześć i czołem, to ja i także przywitam się. Pracuję w firmie, która zajmuje się wdrożeniami Magento i w razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam wszystkich :)
X-Coding IT Studio wdrożenia w Magento,
email: t.cymerman@x-coding.pl
tel. 665-442-183

Post 12 mar 2014, o 15:23

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Powitać.
Na początku pozdrawiam wszystkich.
Jestem korbotronik.
Zajmuję się ostatnio magento stąd tez moja rejestracja.

Post 3 gru 2014, o 19:21

Posty: 1
Lokalizacja: Paczkolice
Gadu-Gadu: 0

Cześć jestem tomek i na co dzień zajmuje się marketingiem teraz muszę poznać magento by móc kontrolować poczynania programistów w firmie.

Post 14 mar 2015, o 17:04
Witam serdecznie, Wojtek, informatyk, przedsiębiorca.

Post 26 cze 2015, o 12:57

Posty: 1
Gadu-Gadu: 12345678

Witam, jestem Karol z Trójmiasta.
Prowadzę własną firmę i interesuję się IT. :)

Post 31 sie 2015, o 02:20

Posty: 2
Lokalizacja: Łódź
Gadu-Gadu: 0

Cześć, tu Damian, z południa. 22 lata, też lubię IT :D

Post 11 maja 2016, o 14:38

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

A ja mam na imię Konstancja i niedawno skończyłam 25 lat. Chciałabym rozwinać swoje umiejętności i nauczyć sie nowych wdrożeń, toteż zaczęłam interesować się tematem magneto

Post 25 cze 2016, o 09:44

Posty: 3
Gadu-Gadu: 5074

Mam na imię Robert, jestem początkującm w temacie Magento z wcześniejszym doświadczeniem w innych systemach/frameworkach, niestety nie był to "Zend".
Moje zmieniające się zainteresowania zmusiły mnie do zapoznania się z "Magento" w możliwie najszybszy i najbardziej efektywny sposób więc forum mam nadzieję pomoże mi opanować ten temat.
Szczególnie interesuje mnie "Backend", zmiany w panelu administracyjnym dodawanie nowych opcji itp.
Frontend oczywiście też ale w początkowej fazie skupić chciałbym się na tym drugim :)

Witam serdecznie!
(z nadzieją, że ktokolwiek odwiedza to forum i będzie miał czas i ochotę pomóc w rozwiązaniu pierwszych problemów i zadań)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Społeczność