Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania Wykonanie sklepu+podlaczenie pod Allegro+Ammazon.de+Ebay.de

Wykonanie sklepu+podlaczenie pod Allegro+Ammazon.de+Ebay.de

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam

Zlece wykonanie sklepu internetowego,podlaczenie pod Allegro.pl + Amazon.de + Ebay.de + Subiekt
-mozliwosc wystawiania aukcji wielorozmiarowych
-zdejmowanie zamowien z Subiekta oraz sprzedanych rzeczy z innych portali
-kilka podmiotow na Allegro.pl+ Amazon.de + Ebay.de
-podpiecie Kurierow Polskich i Niemieckich
jezeli to mozliwe stala wspolpraca ( czy tez stala opieka nad dzialaniem sklepu i modulow )
miejsce firmy Poznan......
Czy jest to mozliwe do realizacji ?
Dyysponujemy wlasnym serverem ( z opieka )
Wstepne pytania na lwek@wp.pl ......dalej zapraszamy do firmy

Pozdrowienia

Wykonanie sklepu+podlaczenie pod Allegro+Ammazon.de+Ebay.de

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 15:51
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Jaki budżet?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

czy jest juz jakis gotowy projekt? jaki czas realizacji?jakie sa referencje? stacilismy juz troche pieniedzy na roznych magikach od redcart do IAI plus serini rozpoczniemy prawdopodobnie rozmowy z Shopware (polskim odzialem) bysmy zaraz niemieckie rozwazanie wzieli ale male problemy sa z allegro i subiektem.......... prosze jakies konkrety przedstawic..... i mozemy dalej porozmawiac


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

W tym przypadku widzę tylko dedykowane rozwiązanie.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Niestety po sprawdzeniu naszego systemu CRM i bazy klientów, nie udało mi się zidentyfikować Pana firmy. Czy mogę prosić o podanie jej nazwy?

Proszę o to, gdyż wydaje mi się, że właśnie nasz system IAI-Shop.com, który w wypowiedzi twierdzi Pan, że nie spełnia swojego zadania (“pod Allegro.pl + Amazon.de + Ebay.de + Subiekt”), właśnie powinien się doskonale do tego sprawdzić. Mamy wiele udanych wdrożeń tego rodzaju i specjalizujemy się właśnie w integracji z eBay, Allegro i Amazon na raz. Jak Pan słusznie zauważył, zachodnie produkty integrują się tylko z eBay i Amazon, a polskie rzadko z Amazon czy eBay w sposób poprawny.

Czy mogę prosić zatem o danie nam szansy i wyjaśnienie tej sytuacji oraz próbę uratowania tego za co Pan zapłacił? Bardzo nam zależy na pozytywnych opiniach ze strony naszych klientów.


Powrót do Zlecenia do wykonania



cron