Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie Jak mam zapytac Google aby ponownie wskazal wszystkie stron

Jak mam zapytac Google aby ponownie wskazal wszystkie stron

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Ryna Lagger

Nie tylko nie musisz przejmowac sie XML sitemaps. W rzeczywistosci zapomnij o XML sitemaps przez chwile, najwazniejsza rzecza jaka musisz zrobic to utworzyc 301 przeadresowanie.

Jesli tego nie zrobisz to stracisz wartosc SEO wszystkich linkow wskazujace na twoja strone. Dodatkowo jesli utworzysz 301s wtedy wyszukiwarka ( nie tylko Google) autotycznie bedzie szukal i przeadresowywal nowe strony kiedy beda szukac starych stron.

Tak naprawde 301 mowi wyszukiwarce " stary URL zostal zmieniony dla nowego URL, wiec prosze wskaz nowa strone, podaj i polacz wartosc ze strarej do nowej strony.

Teraz, raz jak juz to zrobisz mozesz przestac martwic sie XML sitemaps.

Po pierwsze, znajdz narzedzie aby wykreowal sitemaps dla Ciebie.

Nastepne utworz nowe konto Google Webmaster dla strony ( nie zapomnij utworzyc tez jeden dla Bing, Yahoo uzywa wyniki Bing wiec nie musisz martwic sie o Yahoo).

Podazaj za instrukcjami dla weryfikacji prawa wlasnosci twojej domeny i do submit sitemaps.

Rowniez aby pomoc wyszukiwarce znalesc twoja sitemaps jesli nie uzyje procesu sitemaps submition.
Dodaj ten tekst robots.txt file: Sitemaps: [path to sitemaps]

Mozesz rowniez rozwazyc zbudowanie HTML sitemaps, potem uzyc Fetch jako narzedzie Google w Google Webmaster ( submit narzedzie URL wewnatrz konta Bing Webmaster) aby pozwolic Google uchwycic i wskazac HTML sitemaps, potem bedzie podazal za linkami po calej twojej stronie

Jak mam zapytac Google aby ponownie wskazal wszystkie stron

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 17:49
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do SEO, Pozycjonowanie



cron