Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania [Zlece] Lekkie zmodyfikowanie Generatora Online !

[Zlece] Lekkie zmodyfikowanie Generatora Online !

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Witam !

Oferta ta jest dla osób które znają się na takich dziedzinach jak HTML, JavaScript itp. Posiadam projekt generatora online. Poniżej przedstawiam jego działanie obecne:

https://www.youtube.com/watch?v=nMrSpGf5Aqg

Szukam osoby, która będzie potrafiła mi lekko ten projekt zmodyfikować. Już tłumaczę czego dokładnie będę potrzebował. A więc po kliknięciu w "Start The Installation" chciałbym aby pokazała się jeszcze jedna podstrona w której użytkownik będzie musiał zaakceptować warunki licencyjne gry itp itd aby mógł iść dalej. Następnie po zaakceptowaniu warunków rozpocznie się "niby" pobieranie gry. Po pobraniu gry użytkownikowi pokazuję się podstrona z informacjami instalacyjnymi i tutaj również będę potrzebował zmiany. Chodzi mi o opcję "Select Installation directory" chciałbym aby użytkownik mógł wskazać niby miejsce docelowe gdzie gra ma zostać zainstalowana bo na chwilę obecną jest tylko możliwość wpisywania ścieżki. Następna lekka zmiana to wydłużyć troszkę proces instalacji + dodać komendy które będą wiarygodne że gra faktycznie jest instalowana. I to by było na tyle. Oczywiście zapomniałem powiedzieć że Generator ten będzie nie działającym generatorem jedynie ma stwarzać wrażenie wiarygodnego i dlatego wszelkie sugestię również są mile widziane. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Podsumowując ten generator albo inaczej skorzystanie z tego generatora pozwoli "niby" użytkownikowi pobrać i zainstalować na swoim komputerze pełną wersje gry na PC.

Dla osoby, która faktycznie zna się na tego typu projektach to będzie chwila roboty dlatego za tą usługę jestem w stanie zapłacić do 50 zł.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: grangamess@gmail.com

Pozdrawiam

[Zlece] Lekkie zmodyfikowanie Generatora Online !

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 10:49
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Po przeanalizowaniu tematu głębiej podbijam stawkę do 100 zł za wykonanie modyfikacji mojego projektu.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt wyłącznie za pośrednictwem E-mail: grangamess@gmail.com

Pozdrawiam


Powrót do Zlecenia do wykonania



cron