Strona główna forum Zlecenia Wykonam zlecenie [Wykonam] Marketing szeptany, pozycjonowanie, usługi SEO!

[Wykonam] Marketing szeptany, pozycjonowanie, usługi SEO!

Ogłoszenia firm i osób specjalizujących się we wdrożeniach Magento...


Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

Wykonam marketing szeptany, pozycjonowanie stron (ryczałtowo) i usługi SEO (indeksacja profili, wpisów w katalogach, preclach, piramidy linków)!
Marketing szeptany!
Profesjonalny i przede wszystkim mądry marketing szeptany to kolejny sposób na intensyfikację ruchu na promowanej stronie, zwiększenie sprzedaży produktów, pozyskanie naturalnych linków z tematycznych portali lub poprawienie wizerunku internetowego. Oferuję pisanie postów reklamowych na tematycznych forach (możliwość podania adresów). Posty nie są natarczywe, nie wciskam na siłę linków i anchorów. Pytam, rozpoczynam konwersację lub podpinam się pod istniejącą rozmowę, aby każdy post był naturalny, obiektywny i zachęcający do odwiedzenia promowanej strony.
Po wykonaniu usługi przesyłam raport z linkami prowadzącymi do tematów, przekazuję również dane dostępowe do kont zakładanych na forach. Dobieram fora tematycznie lub zakładam wątki pod wskazanymi adresami. Wybór należy do Państwa.
Możliwość zamówienia od 50 do 300 postów. Każdy post to oddzielne konto.
Zapraszam do współpracy. W razie pytań odsyłam pod adres e-mail: seo-synonimy@o2.pl


Pozycjonowanie stron - ryczałt!
Oferuję pozycjonowanie stron, sklepów internetowych, blogów i forów internetowych. Płatność na podstawie przeprowadzonych prac i comiesięcznych raportów (ryczałtowo - stała opłata miesięczna). Zapewniam monitoring, comiesięczne raporty z przeprowadzonych prac oraz darmową optymalizację pozycjonowanej strony.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na: seo-synonimy@o2.pl
Do wykonania darmowej wyceny potrzebuję adresu strony oraz fraz, na które ma być prowadzona kampania (mogę pomóc w doborze optymalnych, generujących ruch słów kluczowych).
Pozycjonuję od wielu lat, stosuję bezpieczne i sprawdzone metody zgodne z aktualnymi wymogami algorytmów wyszukiwarek.

Zapraszam do współpracy!

Oferta indeksacji (podlinkowywania) - piramidy linków:
Oferuję podlinkowanie wisów z katalogów, precli oraz profili. Doskonały sposób na wzmocnienie pozycji strony. Zdobywane przeze mnie linki pochodzą z różnych skryptów, co potęguje efekty. Po wykonaniu usługi przesyłam szczegółowy raport z wszystkimi zdobytymi linkami. Oferta obejmuje kilka pakietów linków.
Skrypty wykorzystywane podczas linkowania: Wordpress, Wiki, Pligg, Easydir, Phpld, Seokatalog, Web 2.0, Qlweb, Freeglobes, PKSI, Webmini, Omnipress.

Pakiet 1 - 1000 zdobytych linków
Cena: 50 PLN (w cenę wliczone teksty)

Pakiet 2 - 3000 zdobytych linków
Cena: 120 PLN (w cenę wliczone teksty)

Pakiet 3 - 5000 zdobytych linków
Cena: 220 PLN (w cenę wliczone teksty)

Pakiet 4 - 10000 zdobytych linków
Cena: 400 PLN (w cenę wliczone teksty)

Pakiet 5 - 20000 zdobytych linków
Cena: 700 PLN (w cenę wliczone teksty)

Większe pakiety ustalane indywidualnie
Oferuję także możliwość zbudowania piramidy linków, składającej się z 2-4 poziomów. Oferta dostosowywana indywidualnie. Po zakończeniu prac przesyłam szczegółowy raport ze zdobytymi linkami.
W razie pytań proszę o kontakt na: seo-synonimy@o2.pl
Przy większych zamówieniach możliwe rabaty!

[Wykonam] Marketing szeptany, pozycjonowanie, usługi SEO!

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 12:31
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Wykonam zlecenie



cron