Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie pierwsza pozycja-czy to możliwe?

pierwsza pozycja-czy to możliwe?

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Post 17 lip 2017, o 11:54

Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Taką mam rozkminę troche niekonkretną, egzystencjalną, ale ciekaw jestem waszego zdania ;P No bo przeważnie na pierwszej pozycji sa bardzo znane marki, czy jest w ogóle szansa z nimi wygrać? jakim sposobem?

pierwsza pozycja-czy to możliwe?

PostTeraz jest 16 paź 2018, o 12:04
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

odpowiem pytaniem: po co? uważam ze sukcesem jest uplasowanie sie na II pozycji zaraz za znaną marką i nie ma dla mnie sensu dążenie za wszelką cene do pozycji I


Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Dążenie do pierwszej pozycji jak najbardziej ma sens, ponieważ według danych statystycznych otrzymuje ona około 30% ruchu. Jednak mój przedmówca ma też trochę racji. Wszystko zależy od celu, jaki sobie postawisz. Jeżeli będzie nim znalezienie się na pierwszej pozycji, odpowiednio długie i intensywne działania powinny przynieść efekt. Przeważnie celem naszych Klientów jest jednak zwiększenie ruchu na stronie, a przez to zwiększenie sprzedaży czy inne dokonanie konwersji. Takie efekty można uzyskać będąc na trzeciej czy piątej pozycji, dlatego intencją często jest znalezienie się po prostu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania - ta zbiera zdecydowanie więcej ruchu niż kolejne.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

No tak bo grunt żeby sie klikało, wsumie fakt.


Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

Jak sie chce być na samej górze to można zapłacić za adwords i się będzie jeszcze wyżej niż pierwsza pozycja w google ;]


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Akurat o adwords to słyszałem że niekoniecznie pierwsza sie opłaca bo więcej sie za nią płaci a ludzie klikają w którąś z nich ale niekoniecznie pierwszą.


Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

To prawda, że jeżeli zależy nam na pojawianiu się wysoko w wynikach wyszukiwania na konkretną frazę, linki sponsorowane są szybszym rozwiązaniem, które dobrze uzupełnia pozycjonowanie. Opłacenie kampanii gwarantuje pojawianie się naszej reklamy przez określony czas. Można w niej ustawić zasięg i grupę docelową oraz określić budżet. W razie dodatkowych pytań na temat kampanii Adwords służę poradą oraz profesjonalnym wsparciem firmy Supremum SEO: https://supremumseo.pl/.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek


Powrót do SEO, Pozycjonowanie