Teraz jest 7 maja 2024, o 18:33

News News of Wasze sugestie i opinie

Site map of Wasze sugestie i opinie » Dział : Wasze sugestie i opinie

Czekamy na sugestie dot. rozwoju forum oraz Wasze opinie i zdanie na jego temat...

Regularne spożywanie warzyw i owoców może znacząco przyczyni

https://www.restilen-24h-eu-hr.2024vip.eu/ Nawadnianie organizmu jest nieodzowne dla zdrowia. Woda przyczynia się do wydalania toksyn z organizmu, polepsza kondycję skóry i wspiera funkcjonowanie nerek. Każdy z wymienionych elementów składa się na bazę dla zdrowej rutyny, który może przyczynić się do lepszego zdrowia i większej energii na co dzień. Zachowanie zdrowego stylu życia jest niezbędne dla zapewnienia dobrego samopoczucia. Codzienna aktywność fizyczna poprawiają krążenie krwi, co przyczynia się do dobremu funkcjonowaniu ciała. Zdrowe odżywianie są źródłem niezbędnych składników ...
Read more : Regularne spożywanie warzyw i owoców może znacząco przyczyni | Wyświetlone : 33 | Odpowiedzi : 0


Zdrowa dieta bogata w warzywa i owoce przyczynia się do popr

https://www.bravona-forte-24h-eu-lv.2024vip.eu/ Włączenie do diety dużej ilości warzyw i owoców może pomóc do lepszego stanu zdrowia. Zarówno warzywa, jak i owoce są pełne składników odżywczych, które wspomagają zdrowie. Dodatkowo, ćwiczenia sprawiają, że Twoje ciało jest zdrowsze. Sport ulepsza cyrkulację krwi, co wspiera dobrego stanu sercowego i całkowitego samopoczucia. Unikanie używek ma znaczenie dla dobrego stanu płuc i wątroby. Przeprowadzanie regularnych badań zdrowotnych umożliwia wczesne wykrywanie potencjalne problemy zdrowotne na wczesnym etapie, co może uratować życie.
Read more : Zdrowa dieta bogata w warzywa i owoce przyczynia się do popr | Wyświetlone : 204 | Odpowiedzi : 0


Rozdzielenie na Magento 1 I 2

Cześć

1.Moja sugestia to rozdzielenie kategorii na Magento 1 I 2.

Przeglądając tak jak ktoś chce pomóc odpowiadając na pytania i posprawdzac swoją wiedzę musi przebrnąć przez mieszane wątki z Magento 1 I 2.

2. Responsywność - wersja mobilna strony
Read more : Rozdzielenie na Magento 1 I 2 | Wyświetlone : 5400 | Odpowiedzi : 1


Nieprzeczytane wątki

Zauważyłem, że niedawno z forum zniknęły linki do nieprzeczytanych wątków czyli
search.php?search_id=unreadposts i search.php?search_id=unread . Czy można to przywrócić ? Było to bardzo wygodne.
Read more : Nieprzeczytane wątki | Wyświetlone : 6950 | Odpowiedzi : 3


Dział FAQ i inne...

witam,
jako, że obecnie forum jakoś ciągle się rozrasta poszukiwałbym osoby chętnej do współpracy jeśli chodzi o utrzymywanie tu porządku. Na początek myślę, że należałoby stworzyć jakiś temat FAQ, który będzie zbiorem odnośników (lub osobnym tematem) przydatnych i aktualnych informacji - ja po prostu nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na takie dodatkowe rzeczy. Chętnych proszę o PW lub o odezwanie się tutaj.
Read more : Dział FAQ i inne... | Wyświetlone : 10805 | Odpowiedzi : 3


Nowy dział/temat

Witam

Prośba do admina o utworzenie nowego działu/tematu w którym zawarto by tematy z linkami do rozwiązanych problemów (1 temat z 1 postem w którym umieszczonoby konkretny link kierujący do tematu w którym ostatecznie rozwiązano określony problem z Magento) tj jak np post z likniem dot konfigurowania adresów zwrotnych w platnosci.pl lub instalacja na xampp-ie itp.
Read more : Nowy dział/temat | Wyświetlone : 9062 | Odpowiedzi : 3


Liczba użytkowników

Czy to prawda ze na wcześniejszym forum lento.pl było zarejestrowanych ok 1500 userów ?
Read more : Liczba użytkowników | Wyświetlone : 24689 | Odpowiedzi : 8


Czego mi brakuje na magentoforum.pl

Brak mi działu marzenia, zyczenia sugestie :), ale dotyczace programu Magento.
Wiem ze to tylko forum uzytkowników, ale myślę iż warto by stwozyć listę "braków" Magento.
Tak jak i brakujących w naszych polskich warunkach modułów.
Read more : Czego mi brakuje na magentoforum.pl | Wyświetlone : 9124 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 17023 • Liczba wątków: 3927 • Liczba użytkowników: 98668