Teraz jest 4 maja 2024, o 06:42

News News of Moduły i dodatki

Site map of Moduły i dodatki » Dział : Moduły i dodatki

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

elementy automatyki

Na stronie https://gigaom.pl/kurtyny-bezpieczenstwa dostępnych jest wiele czujników, przekaźników, serowników oraz innych elementów automatyki. Ja zamawiam tam najczęściej. Ostatnio kupowałem czujnik indukcyjny. Można u nich znaleźć także kurtyny bezpieczeństwa. Sprawdźcie i zapozujcie się z całą ich ofertą.
Read more : elementy automatyki | Wyświetlone : 18 | Odpowiedzi : 0


Integracja z SALESmanago

Cześć,
czy ktoś z Was integrował Magento 2 z gotową wtyczką SALESmanago? W jaki sposób przełączyć wysyłkę potwierdzenia subskrypcji po zapisie do newslettera z domyślnej ścieżki Stores -> Configuration -> Newsletter -> Subscription Options -> Confirmation Email Template na szablon podpięty pod wtyczkę?
Read more : Integracja z SALESmanago | Wyświetlone : 2493 | Odpowiedzi : 1


Problem z włączaniem/instalowaniem dodatków.

Witam,
mam problem z włączaniem/instalacją dodatków do magento. Poprzez webwizard cały czas mam check php a dodałem już wszystko co było możliwe w dokumentacji.
Od pamięci po max_input_vars. Nic nie działa. Wersja Magento 2.3.3. Czy może ktoś pomóc?
Read more : Problem z włączaniem/instalowaniem dodatków. | Wyświetlone : 2976 | Odpowiedzi : 2


Dodatek 'sprzedaże > zamówienia'

Witajcie,

Czy ktoś mi podpowie jak ustawić kolumny w dodatku 'Sprzedaż' > 'Zamówienia'.???
Read more : Dodatek 'sprzedaże > zamówienia' | Wyświetlone : 3489 | Odpowiedzi : 3


Odświeżanie koszyka

Cześć, jestem tutaj nie dlatego, że uczę się ogarniać Magento 2, ale dlatego, że właśnie buduje się mój sklep właśnie na tej platformie. Zajmuje się tym zewnętrzna firma i do tej pory było nawet ok, ale powoli zaczynają się schody pt. tego się nie da, tego nie zrobimy. Mam nadzieję, że pomożecie przy jednej kwestii: otóż, chcemy, aby po wejściu do koszyka można było zmieniać ilości produktów. I można, da się zmienić, ale firma, która ...
Read more : Odświeżanie koszyka | Wyświetlone : 3822 | Odpowiedzi : 4


Integracja Magento z Subiektem i Allegro.

Cześć,

Czy moglibyście polecić mi rozwiązanie, które zintegrowałoby Magento z Subiektem oraz Allegro?

Pozdrawiam,
Maciek
Read more : Integracja Magento z Subiektem i Allegro. | Wyświetlone : 3434 | Odpowiedzi : 1


Moduł kilka cen i qty

Witam

Zna ktoś może taki moduł który by brał pod uwagę kilka cen i qty?

Przykład:

mam dodatkowe atrybuty:
cena 1 a
qty 1 a
cena 2 b
qty 2 b
cena 3 c
qty 3 c

cena wyswietlana na przodzie sklepu - cena najniższa z qty >0


Coś w tym stylu:
$_product = $observer->getEvent()->getProduct();
$mount = $_product->getData('price1');
$per = $_product->getData('perAttribute')
$finalPrice = ($mount)*$per;
$_product->setFinalPrice($finalPrice);

plus jeszcze if zeby zobaczyc czy qty >0

Pozdrawiam
Read more : Moduł kilka cen i qty | Wyświetlone : 5273 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16999 • Liczba wątków: 3913 • Liczba użytkowników: 98499