Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Odświeżanie koszyka

Odświeżanie koszyka

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 24 wrz 2019, o 09:00

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Cześć, jestem tutaj nie dlatego, że uczę się ogarniać Magento 2, ale dlatego, że właśnie buduje się mój sklep właśnie na tej platformie. Zajmuje się tym zewnętrzna firma i do tej pory było nawet ok, ale powoli zaczynają się schody pt. tego się nie da, tego nie zrobimy. Mam nadzieję, że pomożecie przy jednej kwestii: otóż, chcemy, aby po wejściu do koszyka można było zmieniać ilości produktów. I można, da się zmienić, ale firma, która wykonuje stronę twierdzi, że nie może się to automatycznie odświeżać - nie w Magento 2. Wiemy, że jest to istotne, tym bardziej, że jeśli ktoś nie ogarnie, że trzeba nacisnąć przycisk "aktualizuj koszyk" (którego może nie zauważyć), po przejściu do drugiego kroku koszyka (uzupełnianie danych), będzie miał stare ilości, mimo że się nazmieniał np. przy 15 pozycjach. Wszystko jednak na marne, bo nie kliknął tego jednego małego guzika, a ilości przecież zmieniały swoje wartości, gdy je wpisywał. Czy rzeczywiście w Magento 2 jest to takie skomplikowane? Nie da się jakoś zmodyfikować koszyka, żeby po wpisaniu nowej wartości koszyk się sam aktualizował? Konkurencja tak ma i nie są to jakieś wyjątki, musi być jakieś rozwiązanie/możliwość edycji szablonu/dodatek. Szablon to ultimo. Proszę o radę.

Odświeżanie koszyka

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 10:03
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 27 wrz 2019, o 10:44

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

wydaje mi się że nie jest to jakiś wielki problem, trzeba zaimplementować funkcję Javascript która będzie sama uruchamiała aktualizuj koszuk po wyjściu z pola ilości, nic więcej
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 25 lis 2019, o 14:35

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Ja tak sobie właśnie zrobiłem za pomocą jQuery. Jedna linijka kodu.


Powrót do Moduły i dodatki



cron