Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania Magento Developer Wrocław

Magento Developer Wrocław

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...

Post 5 kwi 2017, o 11:37

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Firma: https://equiqo.com/ EQUIQO, polsko-niemiecki software house, który oferuje najwyższą jakość w modelu bespoke. Firma stawia na wydajność, szybkość i jakość, a tę filozofię potwierdza także sama nazwa, która się anagramem 3 fraz: efficient, quiqo, quality oriented. Firma zapewnia swoim klientom szybkie i wartościowe rozwiązania.

Stanowisko i Twoje zadania: Senior Magento Developer [praca na pełny etat, stacjonarnie we Wrocławiu]. Na początku skupisz się na wdrożeniu do projektu, zapoznasz się z dokumentacją, zintegrujesz się z zespołem i rozpoczniesz pracę, która będzie opierać się o polegająca na optymalizacji istniejących sklepów opartych o Magento (30%) oraz realizacji projektów od podstaw i tworzeniu nowych funkcjonalności (70%). Firma obecnie poszukuje lidera do zespołu Developerów Magento, co stwarza okazję do rozwoju dla osób, które chcą działać w obszarze managementu.

Jesteś tym jedynym jeśli: wysoka jakość jest Twoim znakiem rozpoznawczym bez względu na to co robisz. Odnajdujesz się w zespole międzynarodowym i dynamicznym otoczeniu oraz swobodnie komunikujesz się w języku angielskim. Technicznie: masz przynajmniej 4 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym z wykorzystaniem Magento 2 i PHP (Zend lub Symfony) i potrafisz działać z Javascripcie i JQuery.

Zespół: będziesz współpracował z zespołem wewnętrznym Equiqo: CTO, 6-ściu Senior Backend Developerów i 3-ch Front-end Developerów, oraz zespołem zewnętrznym, po stronie klienta: Tech Leader, 7-miu Backend Developerów, Frontend Developer i 1 QA Specialist. Tutaj znajdziesz samych pasjonatów programowania, nastawionych na rozwój i wewnętrzne dzielenie się wiedzą.

Wynagrodzenie: budżet przeznaczony na to stanowisko to 9.000-12.000 zł netto +VAT. Od Ciebie zależy jaką wybierzesz formę umowy, pracodawca oferuje kontrakt B2B lub umowę o pracę.

Rekrutacja: pierwszy etap to rozmowa ze mną. Z przyjemnością opowiem Ci o firmie i ofercie, zapytam o podstawowe rzeczy i odpowiem na Twoje pytania. Następnie prześlę Twoje dokumenty do klienta i zostaniesz zaproszony na tech interview z Tech Leaderem projektu. Ostatni etap to spotkanie z CEO w siedzibie firmy. Na każdym etapie procesu służę Ci swoją pomocą, dlatego pamiętaj, że w każdej chwili możesz się do mnie odezwać.


Zainteresowany? Skontaktuj się ze mną : w.chorzepa@mergestaff.com

Magento Developer Wrocław

PostTeraz jest 24 paź 2018, o 03:18
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Zlecenia do wykonaniacron