Strona główna forum Inne Offtopic Kredyt na sklep internetowy

Kredyt na sklep internetowy

O wszystkim innym niż powyżej...

Post 28 lut 2011, o 10:58

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

czy ma ktoś może doświadczenie w zaciąganiu kredytu na sklep internetowy. Zaznaczam, że mam podstawowy wkład własny na wstępne uruchomienie sklepu, natomiasst potrzebne mi są fundusze na reklamę i w przyszłości otwarcie także punktu stacjonarnego. Znajomy ma firmę transportową i brał taki kredyt dla firm - myślicie, że mam szansę w jakimś banku na otrzymanie kredytu na taką działalność ?

Kredyt na sklep internetowy

PostTeraz jest 16 paź 2018, o 06:26
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 28 lut 2011, o 13:54

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Jeżeli jest to twoja pierwsza działalność to możesz dostać kredyt w Banku Gospodarstwa krajowego.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 16 wrz 2015, o 15:26

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Dokładnie. Lepiej jest wyczytać wszystko na temat dotacji. Nie ma co się decydować na kredyt.

Post 18 lut 2016, o 21:00

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Rozwój jest firmom niezbędny nie tylko do powiększania przychodów, ale także do utrzymania się na rynku. Pozwala on nie tylko zwiększać zyski, ale przede wszystkim poprawiać efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa. Firmy, które kładą duży nacisk na rozwój z czasem wyrastają na branżowych liderów, a te które je bagatelizują spychane są na margines.

Post 2 mar 2016, o 13:38

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Kredyt to się nie opłaca brać. Lepiej zainwestować lub współpracować z firmami stacjonarnymi np http://www.smieci-odpady.pl są przykładem dobrej firmy.

Post 4 mar 2016, o 13:35

Posty: 1
Gadu-Gadu: 56565575

ja bym staral sie na twoim miejscu o jakas dotacje, kredyt to ryzyko ze nie bedziesz mial z czego splacac itp.

Post 4 maja 2016, o 13:28

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

ale kredyty są jakieś dla działalności z oprocentowaniem 2% w skali roku także też nie ma ryzyka dużego. Wiem bo chciałam swego czasu zrobić sklep internetowy na wzór http://sklep.spirulina.pl/produkty/kapsulki-z-kwasem-hialuronowym-gladka-skora-bez-skalpela z tego typu preperatami które jest często dostać gdzieś na rynku. Dostałam podpowiedzi w centrum przedsiębiorczości ,że mogę po założeniu działalności właśnie ubiegać się w jakimś państwowym instytudzie o pożyczkę na 2% w skali roku do 20 tys zł : )

Post 11 maja 2016, o 14:41

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Moim zdaniem to ryzykowne posunięcie, bo to dosyć ryzykowna branża. Jeżeli już to na Twoim miejscu starałabym się o jakies dofinansowanie.

Post 7 cze 2016, o 18:56

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Polecam brać pożyczke w centrum pomorskim. Jest dużo niższe oprocentowanie dlatego warto się nad tym zastanowić. Pożyczka a kredyt 2 różne rzeczy .
Jeśli ktoś nie ma pieniędzy to lepiej zakładać usługi intetnetowe np w dziedzinie fotografii. Muszę polecić wam super przykald prosta strona proste nasze realziacje zdjęciowe i mamy wizytówkę naszej firmy. Ważne teraz tylko pomyśleć o dystrybucji i promocji.

Post 24 sty 2017, o 10:04

Posty: 1
Lokalizacja: łódź
Gadu-Gadu: 0

A nie lepiej postarać się o jakąś dotację, jeśli nie z urzędu pracy (musimy być osobą bezrobotną) to może unijną (tylko tu wymagany również własny wkład).. Obecnie na rynku jest sporo ofert kredytów dla nowych firm, głównie wśród banków które specjalizują się w produktach finansowych skierowanych dla przedsiębiorców a więc np. Idea Bank, nowa oferta Nest Bank czy Tax Care. Oczywiście trzeba sprawdzić która propozycja będzie dla nas najbardziej korzystna, pod kątem oprocentowania, prowizji banku itp.

Następna strona

Powrót do Offtopiccron