Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Jak dodać lub zmienic opcję "Dostępność produktu 4-7dni"

Jak dodać lub zmienic opcję "Dostępność produktu 4-7dni"

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Mam problem w moim sklepie, nie potrafie zmienić opcji lub dołozyc dodatkowej w polu dostepność produktu 4-7 dni, chciałbym mieć chociaż jeszcze jedna opcję np dostepność 7-14 dni.
Klienci bardzo sie denerwują kiedy towar przychodzi do nich po wskazanym na mojej stronie terminie 7 dni.Moze ktoś mi doradzi jak sobie poradzic z tym problemem. :mrgreen:
Pozdr
Mirek
www.artfaktoria.pl

Jak dodać lub zmienic opcję "Dostępność produktu 4-7dni"

PostTeraz jest 28 kwi 2024, o 09:40
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Można to zrobić przy pomocy cechy i odpowiedniego kodu wkomponowanego w szablon wywołującego jej wartość
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
@artfaktoria Wydaje mi się, że w Twoim przypadku jest to kwestia tłumaczenia - musisz np włączyć moduł tłumaczenia i przetłumaczyć sobie ten zwrot na co chcesz, albo możesz poszukać zwrotu 'Availability: In Stock' w plikach 'Mage_Catalog.csv' albo 'Mage_Customer.csv' w 'app/locale/pl_PL'.


Posty: 73
Gadu-Gadu: 277722

Chyba tłumaczenie to zostało już zrobione, bo obecnie jest "4-7 dni". Chyba raczej chodzi o dodatkowy status, czasem 4-7, a czasem 7-14 dni. A tego magento w standardzie nie ma (czasem to rece opadaja jak varien zaprojektowalo pewne funkcje).
Spróbuj poszukać jakiegoś modułu na Magento Connect
SingleMalt.pl | The real taste of whisky


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Dzięki za podpowiedzi, "wwzon" masz rację juz raz została została zmieniona opcja z 1-4 na 4-7, ale nie było mocnego, żeby dorobić jeszcze jedną dodatkową opcję na 7-14 dni, mam nadzieje, że wasze rady pomogą mojemu grafkowi.
Pozdrawiam wszystkich :)
Mirek
www.artfaktoria.pl


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Zrób to tak jak napisał kulfon250
Można to zrobić przy pomocy cechy i odpowiedniego kodu wkomponowanego w szablon wywołującego jej wartość
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Problemy z działaniem