Strona główna forum Zlecenia Wykonam zlecenie Hosting dla Magento

Hosting dla Magento

Ogłoszenia firm i osób specjalizujących się we wdrożeniach Magento...

Post 10 gru 2008, o 20:42

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich,

Za kilka dni będę konfigurował nowy serwer pod hosting tylko i wyłącznie magento.
Serwer będzie skonfigurowany pod potrzeby sklepów małych i średnich bo jak wiadomo że jak się sklep rozrośnie i zacznie się zarabiać to trzeba będzie mieć dedyka na własność.

Na początek będę chciał dać użytkownikom kilka kont na testy tak na 7 dni (a może więcej) aby sprawdzili jak działa :)
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Hosting dla Magento

PostTeraz jest 18 kwi 2024, o 14:50
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 12 gru 2008, o 10:15

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Mógłbyś podac jakieś dokladniejze parametry tego serwerka: łącze, sprzęcik??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 12 gru 2008, o 13:34

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

CZY są chętni na konta testowe :) ? - no co w końcu idą święta

święta się skończyły a w raz z nimi możliwość otrzymania konta do testów.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 3 kwi 2009, o 16:15

Posty: 8
Gadu-Gadu: 0

Witam
Czy cos wiadomo o serwerach dedykowany w PL dla magento ?
Byłbym zainteresowany, mocno zastanawiam się nad wdrożeniem magento. Nawet powoli testujemy to na naszyhh serwerach, dziś jutro ładujemy kilka tysięcy produktow i zobaczymy jak to działa.

Może ktoś wie co powinno być użyte do hostowania magento aby działało jak najbardziej wydajnie? (apache? light? xcache? apc?)
I kolejne pytanie (nie wiedziałem gdzie to wrzucic) ile max produktów macie w swoich sklepach (u waszych klientów)? chciałbym wiedziec jak będzie wygladała praca ze 100 tys produktów :)
Marcin

Post 6 kwi 2009, o 15:50

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Może ten wątek Cię zainteresuje: jak-zwiekszyc-wydajnosc-t198.html
Dodam też, iż Magento testuję od dłuższego czasu na wielu różnych serwerach, zarówno współdzielonych, jak i na serwerze dedykowanym. Z rozwiązań współdzielonych najładniej chodzi mi na HostNine, które mogę polecić. Serwer stoi w UK, pingi zadowalające, a wydajność dużo wyższa niż na rodzimych hostingach. Zresztą o HostNine napiszę osobny wątek żeby zainteresowani wiedzieli z jakiego serwera współdzielonego warto skorzystać by zapłacić mniej niż za nazwa.pl lub home.pl i cieszyć się znacznie wyższą jakością.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Post 4 gru 2009, o 20:06

Posty: 5
Gadu-Gadu: 1556984

Jak pisałem wcześniej w innym wątku zdecydowaliśmy się na hosting od firmy niemieckiej RACKSPEED i jesteśmy póki co bardzo zadowoleni z jego działania. Nasz sklep nadal pozostawia wiele do życzenia, ale są to bardziej kwestie natury graficznej niż samego hostingu. Istnieje możliwość 7 dniowego bezpłatnego testu.
Dodam jeszcze tylko, że Maik dobrze radzi sobie po angielsku a cały system jest bardzo przyjazny nawet dla laika jakim jestem ja.


Powrót do Wykonam zlecenie