Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Dostępność produktu, nie tylko w magazynie

Dostępność produktu, nie tylko w magazynie

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 50
Gadu-Gadu: 2471309

hej,
Chciałem się dowiedzieć czy można ustawić w magento więcej stanów dostępności produktów niż tylko dwa (na magazynie i brak).
Interesuje mnie konkretnie dodanie stanu - wysyłka do 14 dni.
sklep keebee.pl - ubranka dla niemowląt

Dostępność produktu, nie tylko w magazynie

PostTeraz jest 24 kwi 2024, o 06:11
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Możesz zmienić opis brak w magazynie na dostawa do 14 dni.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 50
Gadu-Gadu: 2471309

Wtedy znika przycisk dodaj do koszyka i możliwość kupowania.
sklep keebee.pl - ubranka dla niemowląt


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 13
Lokalizacja: Pabianice
Gadu-Gadu: 0

Dodaj atrybut "dostepnosc" jako liczba lub tez rozwija lista(u mnie: 1-2dni,2-3dni,3-4dni, itd), admin w edycji artykułu będzie mógł wybrać dogodną wartość.
Na karcie produktu wyświetlaj informację o tej wartości. Ja robię to w ten sposób, że gdy stan magazynowy spadnie do 0, a artykuł jest ustawiony jako "W magazynie", wyświetlam informację o terminie dostępności.
Druga sprawa to koszyk, musisz pozwolić na wykonywanie zamówień poniżej stanu. Aby uniknąć problemów, warto też przeprogramować funkcję, która odpowiada za komunikat o możliwości zmniejszenia zamówienia. Zamiast info o zmniejszeniu zamówienia, pokazuję informację o terminie dostępności, także w sytuacji gdy towar jest w magazynie w mniejszej ilości niż zamawiający doda do koszyka.

Pozdrawiam


Posty: 50
Gadu-Gadu: 2471309

Dodałem jako cechę produktu i wyświetla mi termin dostawy w informacjach dodatkowych, wybieram z listy rozwijanej z PA :)
U mnie może tak to wyglądać gdyż cześć produktów mam na stanie a cześć tylko na zamówienie.
sklep keebee.pl - ubranka dla niemowląt


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Te informacje możesz też przenieść tak aby wyświetlała się pod ceną lub pod nazwą produktu dzięki czemu będą bardziej widoczne dla klienta i unikniesz nieporozumień.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

lefi napisał(a):
Te informacje możesz też przenieść tak aby wyświetlała się pod ceną lub pod nazwą produktu dzięki czemu będą bardziej widoczne dla klienta i unikniesz nieporozumień.


a zdradzisz jak?
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Za wyświetlanie produktu odpowiada plik view.phtml - w nim możesz zmienić położenie poszczególnych elementów w tym informacji o dostawie.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

wiktor Jeżeli możesz to opisz bardziej szczegółowo jak konfigurujesz aby w przypadku osiągnięcia stanu 0 na magazynie nadal można było zamawiać produkt oraz aby równocześnie wyświetliła się informacja o terminie dostawy.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Następna strona

Powrót do Konfiguracja



cron