Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie dofollow/nofollow

dofollow/nofollow

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Post 29 maja 2017, o 13:49

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Moze to głupie ale nie umiem sprawdzić czy linki są dofollow czy nofollow. Wiem że tylko te pierwsze licza sie dla googla ale nie umiem ich rozróżnić. Pomożecie?

dofollow/nofollow

PostTeraz jest 3 kwi 2020, o 18:39
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 30 maja 2017, o 09:08

Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Taką informację można sprawdzić w kodzie źródłowym strony. Linki z atrybutem nofollow są oznaczone przez rel=”nofollow”. Jeżeli znajduje się przy nich taki znacznik, sprawa jest jasna. Innym sposobem jest zainstalowanie wtyczki, która ma za zadanie wykrywać linki z atrybutem nofollow i wyraźnie je podświetlać. Jeszcze jedna uwaga: to nie jest tak, że linki nofollow w ogóle nie mają znaczenia. Przydają się chociażby do zróżnicowania zestawu linków, prowadzących do Twojej strony, indeksowania czy pozyskiwania ruchu na bardzo popularnych stronach. Nie trzeba więc całkowicie z nich rezygnować.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek

Post 31 maja 2017, o 09:51

Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

oj same linki to nie wszystko; skoro rozmawiacie o nofollow to rozchodzi sie o pozycjonowanie, tak? przede wszystkim content! jak nie ma do czego linkować to mogą być nawet ultrafollow i nic to nie da, trzeba zadbać o porządną treść!

Post 1 cze 2017, o 08:59

Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Oczywiście, wartościowa, unikalna i regularnie aktualizowana treść to podstawa. Pozycjonowanie zaczyna się od jej opracowania. Piszemy o tym szczegółowo na naszym blogu: https://supremumseo.pl/wskazowki-dotycz ... -strony-2/. Oprócz tego znaczenie mają słowa kluczowe, meta tagi, przyjazne urle i mnóstwo innych rzeczy, ale to już tematy na zupełnie inną historię ;)
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek

Post 29 lip 2017, o 19:48

Posty: 1
Lokalizacja: Austin
Gadu-Gadu: 1

Press Ctrl+U and open the backend page. Where you can find the nofollow/dofollow tag with each link.

Post 21 gru 2017, o 11:36

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

atrybut nofollow jak już wcześniej wspomniano można sprawdzić w kodzie strony. Należy również sprawdzić rodzaj strony na którym został umieszczony bo może przynieść odwrotne skutki do oczekiwanego.


Powrót do SEO, Pozycjonowaniecron