Strona główna forum Wsparcie Instalacja Zniknęły zakładki w Tabs Product po aktualizacji !

Zniknęły zakładki w Tabs Product po aktualizacji !

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam Wszystkich,

niestety nie mogłem umieścić tego tematu tam gdzie być powinien dlatego też pozwolę sobie moje pytanie zadać w tym rozdziale.

Mianowicie posiadam sklep, którego spotkała z niewiadomych mi przyczyn aktualizacja. Być może coś sam zrobiłem, lecz jest to mało prawdopodobne. Pierwotną wersją sklepu była wersja 1.7.0.2, która zaktualizowała się do wersji 1.8.0.0. Zniknęły mi jedynie zakładki w tak zwanym module Tabs Products. Mogę źle określić pewne nazwy, gdyż dopiero zacząłem przygodę z Magento za co z góry przepraszam.

Wchodząc w panel sterujący (CMS)
System - Konfiguracja - Magentothem- Tabs Products

są w nim wyszczególnione zakładki, które powinny się wyświetlać.

Proszę też powiedzieć czy możliwa jest samoczynna aktualizacja do nowszej wersji. Jeśli tak to gdzie ją wyłączyć lub jak przywrócić poprzednią.

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam Marek S.

Zniknęły zakładki w Tabs Product po aktualizacji !

PostTeraz jest 25 kwi 2024, o 07:33
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Ciężka sprawa, zakładki to moduł który został pewnie zainstalowany razem z szablonem i były jego integralną częścią, mógłbyś spróbować ponownie nadpisać pliki szablonu, choć nie wiem czy coś to da. Próbowałeś odświeżyć pamięć cache magento?
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Dzięki za odpowiedź. Pamięć cache magento jest odświeżona. Niestety.

Nadpisać pliki szablonu. Mógłbyś przybliżyć temat. Podaj, który plik i gdzie go znaleźć należałoby ewentualnie nadpisać?


Powrót do Instalacja