Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Wyszukiwanie zaawansowane - kategoria

Wyszukiwanie zaawansowane - kategoria

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

Potrzebuje wyszukiwanie zaawansowane wyświetlić od razu w danej kategorii.
Problem w tym, że chce to zrobić tylko w jednej.
Jakieś pomysły?

Wyszukiwanie zaawansowane - kategoria

PostTeraz jest 18 kwi 2024, o 08:03
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Można utworzyć blok statyczny (CMS->Bloki statyczne) a potem użyć dany blok w danej kategorii (w Sklep -> Zarządzanie kategoriami , tam wybierasz kategorie, która ma mieć ten blok i w polu 'Blok statyczny' wybierasz stworzony wcześniej blok). Aby powyższe zabiegi działały w właściwościach kategorii musisz zaznaczyć także opcję wyświetlania bloków i produktów.


Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

No dobrze, ale jak dodać wyszukanie zaawansowane od razu to tego bloku ?

Mac

Posty: 58
Gadu-Gadu: 0

A ja mam inne pytanie apropo wyszukiwania zaawansowanego. Mianowicie posiadajuąc kilka sklepów i tworząć cechy dla nich (dla każdego oczywiście są inne cechy), okazuje sie że w każdym z nich w wyszukiwaniu zaawansowanym widać wszystkie cechy jakie zostały stworzone (w tym dla innych sklepów). Dało by się coś z tym zrobic?


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Mac napisał(a):
A ja mam inne pytanie apropo wyszukiwania zaawansowanego. Mianowicie posiadajuąc kilka sklepów i tworząć cechy dla nich (dla każdego oczywiście są inne cechy), okazuje sie że w każdym z nich w wyszukiwaniu zaawansowanym widać wszystkie cechy jakie zostały stworzone (w tym dla innych sklepów). Dało by się coś z tym zrobic?


Może spróbuj zmienić im widoczność z "globalnej" na "stronę"? Tylko w przypadku produktów konfigurowalnych nie bardzo będziesz mógł to zrobić, bo one wymagają widoczności "globalnej".

Mac

Posty: 58
Gadu-Gadu: 0

No właśnie chodzi o produkty konfigurowalne.


Powrót do Konfiguracja



cron