Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Wózek cavoe axo shine. Godny uwagi??

Wózek cavoe axo shine. Godny uwagi??

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 53
Gadu-Gadu: 0

Hej! Szukam informacji o wspomnianym w tytule wózku - Cavo Axo Shine. Jak z jego jakością? Czy warto go kupić? I czy będzie dobry już do końca wózkowania? Dajcie znać co o nim myślicie i jakie macie z nim doświadczenia :D

Wózek cavoe axo shine. Godny uwagi??

PostTeraz jest 27 maja 2024, o 06:18
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

O wózku mogę powiedzieć wiele dobrego. Na pewno jest to wózek godny uwagi, który przez całe wózkowanie będzie Ci służyć.


Posty: 53
Gadu-Gadu: 0

Ooo. To co jeszcze możesz o nim powiedzieć? Jak z jakością wykonania? Bardzo chciałabym też wiedzieć czy sprawdzi się w każdym terenie?


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Tak, wózek da radę w każdym terenie, a do tego jest całkiem zgrabny. Jakościowo też topowy, dlatego też Ci polecam


Posty: 53
Gadu-Gadu: 0

No i super! Wiem już wszystko i najpewniej zamówię jego. Wystarczy teraz tylko wybrać kolor, z tym też może być problem :D


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Teraz jest tyle tych marek, że się nie da


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Ja polecam. Też będziemy kupować, ale tak się złożyło że model Osis.


Posty: 57
Gadu-Gadu: 646464

Tego akurat nie mamy. Wybraliśmy polską markę camini frontera. To wózek 2w1 gondola i spacerówka z kołami wypełnionymi specjalnym żelem, dzięki czemu nie trzeba ich pompować.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

My mamy wózek od Cavoe, ale model Moi+ i z niego jesteśmy bardzo zadowoleni :) Jeśli chodzi o Axo Shine to wydaje się podobny. Myślę, że możesz brać. Cavoe robi super wózki i jestem pewna że będziecie zadowoleni :)


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Niebawem pierwszy raz zostanę mamą i zdecydowanie Cavoe Axo Shine jest godny uwagi. Nie raz mnie zaskoczył. Jest ładny, zgrabny, elegancki. Funkcjonalnością też mnie zaskoczył, więc z czystym sumieniem mogę polecić i sama będę go kupować.

Następna strona

Powrót do Dyskusjecron