Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Wolny backand i ciągle generowanie błędu gd2 w raports

Wolny backand i ciągle generowanie błędu gd2 w raports

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

Witam

Sklep normalnie działa ale panel administracyjny strasznie wlecze. A najgorzej jest jest z cms gdy robie zapis artykułu. wtedy 10 minut stoi.
Procesor serwera nie jest wo gule obciążony, apache i php spełniają wszystkie wymogi jakie magento stawia. Posiadam dedykowany serwer.
Jest zainstalowany gd

A o to komunikat błędu
a:5:{i:0;s:25:"Unsupported image format.";i:1;s:1033:"#0 /var/www/sklep/lib/Varien/Image/Adapter/Gd2.php(44): Varien_Image_Adapter_Gd2->_getCallback('create')
#1 /var/www/mendelewski_sklep/app/code/core/Mage/Adminhtml/controllers/Cms/WysiwygController.php(53): Varien_Image_Adapter_Gd2->open('http://mendelew...')
#2 /var/www/mendelewski_sklep/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(418): Mage_Adminhtml_Cms_WysiwygController->directiveAction()
#3 /var/www/mendelewski_sklep/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Router/Standard.php(254): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('directive')
#4 /var/www/mendelewski_sklep/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Front.php(177): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#5 /var/www/mendelewski_sklep/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(304): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#6 /var/www/mendelewski_sklep/app/Mage.php(596): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#7 /var/www/mendelewski_sklep/index.php(78): Mage::run('', 'store')
#8 {main}";s:3:"url";s:158:"/index.php/admin/cms_wysiwyg/directive/key/6a8585197678464d16e75d74e838cf9c/___directive/e3tza2luIHVybD0naW1hZ2VzL215L2JpdXJvL3RodW1iL0RTQ04xNzc2LmpwZyd9fQ,,/";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";s:4:"skin";s:5:"admin";}

Szukałem w google ale nic nie ma nawet nie wiem co już robić.

Posiadam dwa sklepy niezależne na tym samym serwerze. I oba sklepy generują takie same błędy.

Jeszcze nie dawno takich problemów nie miałem. Zaczęło się po aktualizacji magento. Posiadam obecnie wersje 1.4

Wolny backand i ciągle generowanie błędu gd2 w raports

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 17:38
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

wg mnie coś nie tak z plikiem który jest otwierany do konwersji przez gd2, trzeba by było to dokładnie zdebuggować bo w tym momencie nie bardzo wiadomo co mu nie gra

jak coś to mogę to wziąć na zlecenie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

kaniagandzowski napisał(a):
Posiadam dwa sklepy niezależne na tym samym serwerze. I oba sklepy generują takie same błędy.


Skoro obydwa sklepy generują taki błąd to albo problem jest po stronie serwera lub błędnej aktualizacji.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

lefi napisał(a):
kaniagandzowski napisał(a):
Posiadam dwa sklepy niezależne na tym samym serwerze. I oba sklepy generują takie same błędy.


Skoro obydwa sklepy generują taki błąd to albo problem jest po stronie serwera lub błędnej aktualizacji.

Też tak myślę i narazie czekam. Bo ten problem nie jest pilny dla mnie. Ale wkurza ten błąd.


Powrót do Problemy z działaniem