Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Widok siatki w widoku kategori

Widok siatki w widoku kategori

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 14 lis 2010, o 11:02

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

panowie błagam pomozcie... proboje osiagnac taki efekt jak tutaj ...



Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Juz probowalem wiele... np jakies display:table i wogole tez tabelke - bo glowny problem to to ze jak wpisze wiecej niz jedna linijke tytulu to mi sie cale rozjedzie... :/ Pomocy - napewno chodzi o list.phtml i grid mode...

Widok siatki w widoku kategori

PostTeraz jest 25 kwi 2024, o 13:59
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 14 lis 2010, o 14:04
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Tylko czego konkretnie potrzebujesz? Nie wiesz jak ustawić 4 kolumny na stronach kategorii czy co?

Post 14 lis 2010, o 14:56

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Nie wszystko jest k column count na 4 i juz ...
tylko nie umiem zrobi takiego efektu jak na zdjeciu ... bo jak te przycsiki wywalic na ramke? i ramke zrobic... ?
Bo mozna manipulowac marginami ale nie zawiele to da?
a ajkbym chcial zrobic np dodatkowe ul - i wywalic przyciski do dod wiersza? jak to zrobic?


Ok mam takie coś...

http://godryk.pl/bestsellery/

i tam w 2 rzedzie sie rozjedza jak widzisz... jak to zrobic zeby sie dostosowalo...

a to moj list.phtml

http://wklej.org/id/418763/

Post 15 lis 2010, o 00:50
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Rozjeżdża się bo nie zawsze nazwa produktu ma jedną linijkę :/ Musiałbyś wg mnie pododawać atrybut 'height' dla klasy 'bestseller product-name' o jakiejś ustalonej przez Ciebie wartości (takiej biorącej pod uwagę najdłuższy tytuł). Wtedy powinno być równo chociaż czasem nad przyciskami będzie więcej pustego miejsca.

Dodatkowego ul'a możesz przecież dodać właśnie w list.phtml - tam jest sekcja //Grid Mode która właśnie za wyświetlanie poszczególnych elementów siatki jest odpowiedzialna.

Post 15 lis 2010, o 11:03

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

tak ale jak proboje dodac to sie mi wszystko rozjedza... bo te ule sa na petli :/

Post 15 lis 2010, o 11:36
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
A jaki efekt chcesz osiągnąć dodając te ul'e?

Post 27 lis 2013, o 18:53

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

witam,

chciałbym też pogrzebać z widokiem kategorii i mam pytanie... czy w list.phtml jest wszystko związane z wyglądem produktów w kategoriach? chciałbym też zmienić linki "dodaj do porównania" i "dodaj do listy życzeń", które są widoczne pod każdym produktem na co innego. Poszukiwania odpowiedniego pliku coś słabo mi idą...


Powrót do Problemy z działaniem



cron