Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Warto już instalować 1.4.0.1 czy lepiej czekać

Warto już instalować 1.4.0.1 czy lepiej czekać

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 159
Gadu-Gadu: 2299276

witam
co sądzicie, warto już uruchamiać sklep oparty na magento 1.4.0.1
czy lepiej zrobić to na poprzedniej wersji?
Z magento dopiero zaczynam zabawę.
Słyszałem ze 1.4 może jeszcze robić jakies nieciekawe numery (chodź u mnie na testowym serwie działa dobrze).

Czy te poprawki 1.4 względem 1.3x nie przeważają jednak decyzji na korzyść 1.4?
Wszystkie nowe layouty wychodzą głównie pod 1.4, z dodatkami pewnie będzie tak samo

Pytam bo jeden użytkownik tego forum polecił mi jednak 1.3, jednak sam już nie jestem pewny,dlatego pytam ogół.

Warto już instalować 1.4.0.1 czy lepiej czekać

PostTeraz jest 18 kwi 2024, o 04:50
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 73
Gadu-Gadu: 277722

IMHO jakbym robil nowy sklep to na najnowszej aktualnej wersji, tu 1.4.0.1 - chyba ze wolisz robic pewne rzeczy dwa razy. Co do stabinosci 1.4.x to nie testowalem za dlugo, ale bym sie nie obawial. Jest juz kilka tygodni i glownie problem to sprawia migracja z 1.3.x.
pozdrawiam
Wiktor
SingleMalt.pl | The real taste of whisky


Posty: 8
Lokalizacja: Gdynia
Gadu-Gadu: 1745533

wwozn napisał(a):
IMHO jakbym robil nowy sklep to na najnowszej aktualnej wersji, tu 1.4.0.1 - chyba ze wolisz robic pewne rzeczy dwa razy. Co do stabinosci 1.4.x to nie testowalem za dlugo, ale bym sie nie obawial. Jest juz kilka tygodni i glownie problem to sprawia migracja z 1.3.x.
pozdrawiam
Wiktor


Podpinam się pod opinię kolegi, jedyne co mi nadal doskwiera to brak tłumaczenia, ale pewnie niedługo się pojawi.

pozdrawiam


Posty: 159
Gadu-Gadu: 2299276

a wasze sklepy działają już na 1.4.0.1?


Posty: 73
Gadu-Gadu: 277722

Tak jak pisalem, gdybym robil nowy sklep... Teraz czekam na przetarcie sciezki migracyjnej z 1.3. Z pewnoscia bede dążył do podniesienia sklepu do aktualnej wersji, ale to rodzi troche problemow i dodatkowej pracy przy tym co juz raz bylo robione w 1.3.
Bez sensu jest zebys teraz inwestowal w 1.3. Przygotowanie sklepu (design, konfiguracja, zasilenie produktami, opsianie cechami, zdjecia) to spora robota, wiec pewnie Ci troche zejdzie, byc moze do tego czasu wyjdzie 1.4.0.2, albo 1.4.1. poczytaj tez na oficjalnym forum jak wygladaja problemy ze stabilnoscia ostatniej wersji.
Takie jest moje zdanie, ale nie poparte jak widzisz eksploatacja 1.4,

Moze inni sie wypowiedza, moze ktos juz odpalil sklep na 1.4?
pozdrawiam
Wiktor
SingleMalt.pl | The real taste of whisky


Powrót do Dyskusje



cron