Strona główna forum E-commerce Social marketing Szkoła podstawowa międzynarodowa

Szkoła podstawowa międzynarodowa

Problemy i zagadnienia dotyczące najnowszych metod promowania marki i produktów...

Post 26 lut 2024, o 13:47

Posty: 52
Gadu-Gadu: 0

Czy ktos z was posyła dziecko do takiej szkoły? Chodzi mi o podstawową szkołę miedzynarodową, w której wykładowym jest język angielski. Co zdecydowało, że tam posłaliscie? Czy są jakieś minusy?
Pytam się bo mam dylemat i zastanawiam się nad zapisaniem swojego dziecka do takiej szkoły :) Pomimo wysokiego czesnego ( mam na oku Thames British School https://thamesbritishschool.pl/ w Warszawie jeśli mam tutaj podać konkrety na temat szkoły)
W szkole uczą się zarówno Polacy jak i obcokrajowcy, oczywiście językiem w jakim prowadzona jest nauka jest język angielski, jest też zupełnie inny program niż w Polskiej szkole, więcej zajęć dodatkowych.

Czy dziecko nie będzie miało problemów z poradzeniem sobie w takiej szkole? Czy nie będzie miało kłopotów z nauką skoro aktualnie zna angielski dopiero w stopniu podstawowym? Myślę o zapisaniu do pierwszej klasy. Co o tym sądzicie?

Szkoła podstawowa międzynarodowa

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 15:04
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Social marketing