Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki STO platnosci.pl

STO platnosci.pl

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 20 paź 2009, o 15:47
bms

Posty: 23
Gadu-Gadu: 0

Witam

Po zainstalowaniu STO platnosci.pl (wersja 0.1.2) nie otwierają się płatności w adminie a strona błędu:
Warning: SimpleXMLElement::__construct() [simplexmlelement.--construct]: Entity: line 1: parser error : Opening and ending tag mismatch: HR line 1 and body  in D:\...\Sto\Platnoscipl\Model\Platnoscipl.php on line 66


Magento 1.3.2.3

Kilka razy próbowałem coś zmienić / reinstalować przez magento connect - ale problm jest nadal znika jeynie po odinstalowaniu pakietu. Może ktoś dysponuje paczkami wersji współpracującej z moja wersją magento lub zna rozwiązanie problemu. Dodam że pracuje na własnym themie i spolszczonej wersji - być może pominąłem jakiś plik który należy skopiować

STO platnosci.pl

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 17:39
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 20 paź 2009, o 18:09

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Problem z pobieraniem dostępnych typów płatności przez moduł ze strony platnosci.pl, pewnie jakieś problemy z sewerkiem i dostępem do strony płatności. Sprawdź czy PINGi dochodzą
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 21 paź 2009, o 13:42
bms

Posty: 23
Gadu-Gadu: 0

Pingi dochodziły a nadal nie działa płatność. Usunąłem ją i zainstalowałem płatność yento. Skonfigurowałem wszystko z instrukcją i przy zaznaczeniu w checkoucie platnosci.pl nie pojawiają się żadne opcje wyboru a po złożeniu zamówienia link ... platnosci/payment/redirect/ pokazuje pusta stronę ... zna ktoś na to receptę?


Powrót do Moduły i dodatki



cron