Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Sortowanie po priorytecie w magento 1.9

Sortowanie po priorytecie w magento 1.9

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam, jestem początkujący w magento i potrzebuję pomocy z zdaniem. Mianowicie na stronie wchodząc do obojętnie jakiej kategorii klient widzi produkty posortowanie w kolejności alfabetycznej. Finalnie ma to być że klient wchodząc do kategorii widzi produkty po pozycjach wprowadzanych w Magento (1,2,3,4... itp.) które będzie wprowadzał pracownik administrujący stronę.

Rozumiem, że trzeba zrobić nowy moduł, w którym dodam do widoku produktu nową kolumnę z priorytetem i po tej kolumnie mam domyślnie sortować. Teoretycznie proste, ale jeżeli chodzi o magento to ciężko mi to ogarnąć. Może jakieś podpowiedzi. Będę wdzięczny.

Sortowanie po priorytecie w magento 1.9

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 20:49
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

no nie wiem, to jest standardowa funkcjonalność magento a pole pozycja produktu znajduje się w zarządzaniu kategoriami po kliknięciu na zakładkę kategorie w widoku klikniętej kategorii
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 34
Lokalizacja: Rzeszów
Gadu-Gadu: 11347407

No i trzeba pamiętać, żeby kategorie były domyślnie sortowanie po pozycji a nie nazwie.
Zmienia się to w system->konfiguracja->katalog->katalog->Product Listing Sort by
Aktualizacje do najnowszej wersji, zmiany wyglądu, nowe funkcjonalności, moduły na zamówienie - Magento dopasowane do Twoich potrzeb.
Obrazek


Powrót do Konfiguracja



cron